Pedagóg – metodik s prírodovedným zameraním

DAPHNE - Inštitút aplikovanej ekológie

Miesto práce
Podunajská 24, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
01.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DAPHNE – Inštitút aplikovanej ekológie hľadá do svojho tímu pedagóga – metodika s prírodovedným zameraním, so skúsenosťami so vzdelávaním v environmentálnej oblasti.
Medzinárodné a národné projekty, na ktorých DAPHNE aktuálne pracuje, sa týkajú ochrany životného prostredia a environmentálneho vzdelávania.
Pedagóg – metodik s prírodovedným zameraním bude zodpovedať za:
• metodickú a didaktickú tvorbu environmentálnych vzdelávacích programov a pomôcok,
• testovanie a realizáciu vzdelávacích programov,
• organizáciu a lektorovanie školení pre učiteľov,
• realizáciu terénnych exkurzií,
• organizáciu podujatí pre verejnosť,
• prípravu nových projektov zameraných na environmentálne vzdelávanie,
• komunikáciu a reprezentáciu organizácie na rokovaniach s partnermi projektu a inými relevantnými inštitúciami.

• zmysluplná práca s reálnym dopadom na zvyšovanie ochrany a kvality životného prostredia a podiel na činnosti jednej z najväčších organizácií zameraných na environmentálne a prírodovedné vzdelávanie v SR,
• školenia, tréningy a podpora v ďalšom vzdelávaní,
• flexibilný pracovný čas a čiastočná možnosť práce z domu na základe dohody.

Ak Vás ponuka zaujala, svoje CV a motivačný list pošlite na [email protected] do 30.05.2021.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 10.06.2021. V tejto fáze ponúkame zmluvu na 12 mesiacov s pravdepodobnosťou predĺženia. Preferujeme čo najskorší možný termín nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• vysokoškolské vzdelanie v oblasti biologických, ekologických a príbuzných odborov alebo pedagogické vzdelanie so zameraním na prírodovedné odbory (alebo pedagogické minimum),

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• min. 3 roky skúseností s environmentálnym vzdelávaním, • praktická znalosť inovatívnych vzdelávací

• kreativita a iniciatívny prístup,
• schopnosť analyzovať a riešiť problémy,
• schopnosť samostatnej práce,
• výborné organizačné schopnosti, zodpovednosť, asertivita a osobné nasadenie,
• záujem o oblasti činnosti organizácie, znalosť nemeckého jazyka vítaná

Občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 1993. Pracujeme v oblasti ochrany prírody a viac ako dvadsať rokov sa intenzívne venujeme aj environmentálnej výchove, ktorá je dôležitou súčasťou našich aktivít.

Viac info na: www.daphne.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4080619  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac