Reagujte bez životopisu

Vodič autobusu v zmluvnej preprave osob Čadca

Danza Trans, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 5,8 EUR/hod.Stravné pri pracovných cestách Príplatky za nadčasy - v zmysle Zákonníka práce 13.plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodičov autobusu sk. D z ČADCE a okolia na zabezpečovanie zamestnaneckej dopravy osôb.
Starostlivosť o pridelený autobus /čistota, poriadok /
Nástupné miesta: ČADCA

Perspektívna a stabilná práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
Flexibilná pracovná doba
Moderný vozový park /autobusy značky Mercedes Benz/,
Vlastné servisné zázemie,
Firemné oblečenie,
Osobné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

Zdravotná, Psychická a Odborná spôsobilosť
Zodpovednosť,
Spoľahlivosť,
Profesionálny prístup k práci,

Spoločnosť Danza Trans s.r.o. je na trhu už od roku 1992 a zaoberá sa tuzemskou a medzinárodnou dopravou osôb. Poskytujeme kvalitné a profesionálne dopravné služby. Pravidelne obnovujeme vozový park a naše autobusy riadia skúsený profesionálny vodiči.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4508932  Dátum zverejnenia: 3.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.