Reagujte bez životopisu

Vodič autobusu Ružomberok

Danza Trans, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.13.plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodiča autobusu sk. D z Ružomberka na zmluvnú prepravu osôb. Jedná sa o prácu na plný úväzok.
Starostlivosť o pridelený autobus /čistota, poriadok /
Nástupné miesta: Ružomberok

Perspektívna a stabilná práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti,
Moderný vozový park, vlastné servisné zázemie, firemné oblečenie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Danza Trans s.r.o. je na trhu už od roku 1992 a zaoberá sa tuzemskou a medzinárodnou dopravou osôb. Poskytujeme kvalitné a profesionálne dopravné služby. Pravidelne obnovujeme vozový park a naše autobusy riadia skúsený profesionálny vodiči.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3839263  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.