Laborant Rohožník

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
Dohodou
900 EUR/mesiac900 € základná mzda + 12% mesačná variabilná zložka + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu na pozíciu laboranta do Cementárne Rohožník, ktorého náplňou práce bude:

  • vykonávať skúšky a zaznamenávať výsledky skúšok, ako je definované v pláne pravidelnej kontroly kvality v závode alebo na základe špecifických požiadaviek (napr. audity mlyna, či iné) na suroviny, palivá, polotovary alebo hotové výrobky,
  • vykonávať a dodržiavať inštrukcie k údržbe, meraniu a čisteniu zariadení analytického reťazca za účelom udržania funkčnosti zariadení,
  • spätne kontrolovať správnosť výsledkov analýz, čo znamená, že výsledok je dobrou aproximáciou skutočnej hodnoty a je ľahko dostupný v príslušnom systéme hlásenia (vo väčšine prípadov LIMS),
  • porovnať dosiahnuté výsledky s predchádzajúcimi výsledkami, štandardmi (normami), so stanovenými limitmi alebo podobnými dokumentmi. Rozhodnúť, či odchýlka je spôsobená deficitom v analytickom reťazci a je nutné opakované vykonanie skúšky, alebo v prípade, že odchýlka je skutočná, okamžite varovať riedenie výroby alebo nadriadeného,
  • riadenie a neustále vyhodnocovanie všetkých kvalitatívnych výsledkov. Aktívna komunikácia s centrálnym velínom – vedenie záznamov o nezhode,
  • prichádzať s nápadmi na zlepšenie metód a techník kontroly kvality.

  • Variabilná zložka mzdy
  • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • Stredná chemická škola- výhodou
  • prax vo výrobnom laboratóriu vítaná
  • znalosť prístrojovej techniky a skúšobných metód používaných pri kontrole kvality- výhodou
  • znalosť anglického jazyka vítaná
  • Microsoft Office
  • TIS/LIMS, Lotus Notes

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Prokopovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4595123  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac