Prevádzkový manažér pre kameňolomy

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trenčiansky kraj
2 500 EUR/mesiacod 2500 € základná mzda + 23 % ročná maximálne dosiahnuteľná variabilná zložka (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra, ktorého hlavným cieľom pracovnej náplne bude zabezpečenie výrobnej činnosti v našich kameňolomoch.

Tvojou náplňou práce bude nasledovné:

  • Riadenie a zabezpečenie ťažby v spolupráci s hlavným banským meračom a projektantom.
  • Riadenie technologického a výrobného procesu vo zverených prevádzkach.
  • Plánovanie, riadenie a kontrola procesu ťažby a výroby.
  • Plánovanie údržby, opráv a investícií do technických zariadení ťažby, výroby a expedície.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie QMS a BOZP štandardov.
  • Zodpovednosť za plánovanie a plnenie výkonu zverených prevádzok, ako aj mobilnej jednotky.
  • Motivácia pracovníkov výroby, podpora v rámci profesionálneho rozvoja - rozvojové plány, školenia.

Pozícia zabezpečuje prevádzky kameňolomov v Čachticiach a Mníchovej Lehote. Kancelária k pozícií je dostupná v Novom Meste nad Váhom alebo je možnosť dohody podľa lokality kandidáta, ktorú bude preferovať na jednej zo spomenutých prevádzok.

  • Variabilná zložka mzdy
  • Služobné auto aj na súkromné účely
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Dovolenka navyše v zmysle kolektívnej zmluvy
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

banské

Počet rokov praxe

3

  • Vysokoškolské vzdelanie banského zamerania
  • Aspoň 3 roky praxe na obdobnej riadiacej pozícií v rámci banskej prevádzky
  • Oprávnenie vedúceho lomu - výhodou
  • Organizačné a komunikačné schopnosti
  • Orientácia na kvalitu
  • Proaktívny prístup k riešeniu problémov
  • Strategické a ekonomické myslenie
  • Vodičský preukaz typu B
  • Spoľahlivosť
  • Zodpovednosť

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Prokopovičová
E-mail: poslať životopis