Brigádnik/brigádnička na Finančnom oddelení - brigáda pre VŠ študenta

DanubiaTel a.s.

Miesto práce
Borská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie dokladov v SAP (evidencia dokladov do predbežného obstarania)
- kontrola saldokonta odberateľov a dodávateľov
- triedenie a zakladanie bankových výpisov
- nahrávanie predpisov na licenčné poplatky
- výpomoc pri spracovaní bankových operácií v SAP
- kopírovanie, scanovanie, zakladanie dokladov
- ostatné úlohy podľa potreby.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti DanubiaTel, a.s..
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov - študentov VŠ denného štúdia. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- študent s ekonomickým zameraním: účtovníctvo/auditorstvo
- aktívna užívateľská znalosť excelu, wordu a outloku
- znalosť SAP nie je podmienkou
- dôslednosť
- samostatnosť
- iniciatíva
- schopnosť dodržiavania termínov.

Medzi aktivity skupiny DanubiaTel, a.s. okrem okrem poskytovania tradičných telekomunikačných služieb a projektov systémovej integrácie patria i oblasti ako sú IT riešenia, internetové médiá či mobilné komunikácie. Holding v súčasnosti priamo zamestnáva 460 ľudí, vrátane spoločných podnikov má až 650 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2749820  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou