Rozširujeme team, hľadáme Automechanika

DANUBIASERVICE a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava, Trnávka
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 brutto (v závislosti o výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o vozidlá našich klientov. Automechanické práce v autorizovanom servise :
- geometria a pneuservis,
- rýchloservis (brzdy, servis, výfuky, nápravy a ďalšie),
- mechanický servis (hlavy, rozvody, a ďalšie),
- zodpovednosť za údržbu, čistotu a dobrý technický stav zverených vozidiel, technických zariadení a náradia,
- dodržiavanie postupov a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu

Ak chcete pracovať v stabilnej spoločnosti, rozširovať svoje vedomosti a skúsenosti v značkovom autoservise, hľadáme práve vás!
Odmenou za pracovitosť bude:
- práca v značkovom servise ŠKODA niekoľkokrát oceneným titulom "Dealer roka",
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- zľavy na nákup vozidiel a príslušenstva značiek Škoda a VW,
- zľavy na servisné práce,
- vlastné stravovacie zariadenie,
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy servisných zručností)

Presný termín nástupu bude dohodnutý na pohovore tak, aby vyhovoval obom stranám. Pohovory robíme priebežne, počas celej platnosti ponuky práce.

Na Vaše otázky Vám rád odpovie:
Kontaktná osoba - MIROSLAV MAZÁK
Tel.: 0908 969 644
email: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje starostlivo spracujeme a posúdime.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich uvádzané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilové, dopravné, strojárske, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax minimálne 1 rok v odbore automechanik.
- chuť pracovať,
- orientácia na riešenie potrieb zákazníka,
- príjemné vystupovanie,
- zodpovedný a odborný prístup k práci,
- samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť,
- schopnosť pracovať v kolektíve

Autorizovaný predaj vozidiel Škoda a Citroën,
predaj originálneho príslušenstva a servis vozidiel Škoda a Volkswagen, Citroën.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3515133  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 brutto (v závislosti o výkonu)