Asistentka, administratívna výpomoc

DanubePay, a. s.

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme mladú, usmievavú a pozitívne naladenú osobu, ktorá by nám pomohla s admistratívnimi prácami. Zároveň získaš skúsenosti, ktoré môžeš využiť ďalej v pracovnom živote.

Tvojou náplňou práce budú bežné administratívne práce ako napríklad:
- uvítanie a prijímanie klientov a návštev
- starostlivosť o kuchynku, príprava občerstvenia pre návštevy
- starostlivosť o zasadačky
- administratívna podpora pre finančné oddelenie
- objednávanie kancelárskych potrieb, ovocia a občerstvenia
- objednávanie kuriérskych služieb
- skenovanie, kopírovanie a zakladanie dokumentov
- evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty
- komunikácia so správou budovy
- plnenie ďalších operatívnych úloh podľa požiadaviek nadriadeného

- Mladý, priateľský kolektív
- Multisport karta
- Firemné akcie a iné
- Produktové zvýhodnenia v 365.bank
- Ovocné dni

Ak ťa naša ponuka zaujala, zašli nám, svoj životopis. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti
- Dobré organizačné schopnosti
- Zmysel pre detail a dôslednosť
- Samostatnosť
- Pozitívne myslenie, priateľská osobnosť

Sme spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov a našim hlavným zameraním je spracovanie kartových transakcií pre finančný aj nefinančný sektor. Našou filozofiou je poskytovať našim zákazníkom, komplexné riešenia včas a efektívne. Medzi našich zákazníkov patria finančné inštitúcie zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Portugalska, Islandu ale aj globálna banka s centrálou v USA, štátne inštitúcie aj spoločnosti pôsobiace v nebankovom sektore. Jednou z našich priorít je vysoká úroveň zabezpečenia, pretože sa pohybujeme v oblasti mimoriadne citlivých dát. DanubePay je stabilný spoločnosť so silným zázemím, špičkovými technológiami, dlhoročnými praktickými skúsenosťami a hlavne vysokou bezpečnosťou spracovania citlivých informácií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Žideková
E-mail: poslať životopis
ID: 4829665  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.