Security Engineer - senior

DanubePay, a. s.

Miletičova, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
3 500 EUR/mesiacVýška základnej mzdy bude odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do Security teamu na pozíciu hlavného Security Engineera, ktorý bude zároveň pôsobiť ako Security Architekt a Incident Manager. IT security je našou prioritou, kedže pôsobíme v oblasti platobných kariet, ktorá si vyžaduje vysokú úroveň bezpečnosti a compliance. Pracujeme s modernými security technológiami a kladieme dôraz na tímovú spoluprácu a osobný rozvoj.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
• Návrh a pripomienkovanie IT architektúry z pohľadu bezpečnosti
• Podpora prechodu na cloud (AWS), spolupráca s IT a zodpovednosť za security
• Zodpovednosť za incident management proces, CERT, forenzná analýza
• Administrácia bezpečnostných systémov – IPS, WAF, antivirus, DDoS protection, HSM
• Podpora IT a DEV z pohľadu bezpečnosti – hardening, kryptografia, SDLC
• Komunikácia s dodávateľmi IT security technológií

- rôznorodá práca na domácich a zahraničných projektoch,
- práca v mladom a dynamickom tíme,
- flexibilná pracovná doba,
- podpora vzdelávania - kurzy, konferencie,
- možnosť čerpať Home Office, Sick Days a iné voľné dni nad rámec zákona
- príspevok do DDS,
- Multisport karta
- firemné akcie a iné
- možnosť kariérneho postupu

V prípade, že spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, prosím zašli nám tvoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ v odbore IT alebo IT bezpečnosti – výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti IT bezpenčosti

Počet rokov praxe

5

- Prax v oblasti IT bezpenčosti – 5 rokov
- Certifikáty z oblasti IT security – výhodou
- Skúsenosti s oblasťou platobných kariet a PCI DSS -
výhodou
- Analytické myslenie, zodpovednosť, komunikatívnosť,
tímovosť

Sme spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov a našim hlavným zameraním je spracovanie kartových transakcií pre finančný aj nefinančný sektor. Našou filozofiou je poskytovať našim zákazníkom, komplexné riešenia včas a efektívne. Medzi našich zákazníkov patria finančné inštitúcie zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Portugalska, Islandu ale aj globálna banka s centrálou v USA, štátne inštitúcie aj spoločnosti pôsobiace v nebankovom sektore. Jednou z našich priorít je vysoká úroveň zabezpečenia, pretože sa pohybujeme v oblasti mimoriadne citlivých dát. DanubePay je stabilný spoločnosť so silným zázemím, špičkovými technológiami, dlhoročnými praktickými skúsenosťami a hlavne vysokou bezpečnosťou spracovania citlivých informácií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4335827  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac