Operátor - podpora prevádzky kartových služieb

DanubePay, a.s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého kolektívu, v procesingovom centre s nepretržitou prevádzkou (práca na zmeny), hľadáme pohodovú kolegyňu alebo pohodového kolegu, ktorý bude mať na starosti: sledovanie a monitoring systémov, vyhodnocovanie podozrivých transakcií a komunikáciu s finančnými inštitúciami.

Predchádzajúcu prax alebo skúsenosti v tejto oblasti nevyžadujeme. Všetko potrebné Ťa naučíme.

Stačí, ak si zodpovedný, dôsledný a máš pozitívny prístup k práci.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda od 800 € brutto. Výška základnej mzdy bude odvodená od odborných skúseností, znalostí a zručností.

Príjemné pracovné prostredie,
Práca v mladom a dynamickom tíme,
Podpora vzdelávania - kurzy, konferencie,
Príspevok do DDS,
Zamestnanecké benefity.
Príležitosť kariérneho rastu,
Flexibilitu pri plánovaní pracovných zmien,
Sick Days,
Príspevky na teambuildingy a športové aktivity,
MultiSport karta

V prípade, že máš záujem o uvedenú pozíciu, pošli nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku prostredníctvom kontaktného formulára.
Ak budeš spĺňať naše očakávania, budeme Ťa kontaktovať telefonicky, aby sme si dohodli osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
Ochotu pracovať v nepretržitej prevádzke.
Výhodou, ale nie podmienkou, je znalosť poľského jazyka.

DanubePay, a.s. je spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Poskytujeme komplexné služby pre vydavateľov platobných nástrojov v bankovníctve, vo verejnej správe, v dopravných systémoch, vo vernostných programoch a v ďalších sférach v Európe a Afrike.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Miletičova 21
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Döményová
E-mail: poslať životopis
ID: 3726918   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 800 € brutto. Výška základnej mzdy bude odvodená od odborných skúseností, znalostí a zručností.