PL/SQL Developer

DanubePay, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500 EUR/ brutto podľa skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PL/SQL Developer, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu bude mať príležitosť spolupracovať na analýze a vývoji jednotlivých častí informačného systému v oblasti správy platobných kariet a spracovania transakcií. V projektoch sa využívajú predovšetkým technológie Oracle 11g/12i, PL/SQL, Java, JavaScript, C.

Hlavná náplň práce:
- vývoj a údržba databázových aplikácií na platforme Oracle,
- spolupráca pri analýze požiadaviek, identifikácii dopadov, odhadoch pracnosti a predkladaní návrhov nových riešení a zmien v projektoch,
- participácia v testovacej fáze projektov, vytváranie testovacích scenárov, kontrola a oprava chýb,
- vytváranie a modifikovanie integrácií medzi aplikáciami,
- podpora prevádzky databázových riešení - 3. úroveň podpory.

- rôznorodá práca na domácich a zahraničných projektoch,
- práca v mladom a dynamickom tíme,
- flexibilná pracovná doba,
- podpora vzdelávania - kurzy, konferencie,
- možnosť čerpať Home Office a Sick Days,
- príspevok do DDS,
- zamestnanecké benefity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PL/SQL - pokročilý
SQL - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktické znalosti a skúsenosti s Oracle DB,
- technická znalosť anglického jazyka,
- ochota učiť sa,
- skúsenosti z oblasti platobných kariet alebo z oblasti, bankovníctva sú výhodou,
- samostatnosť, proaktivita,
- pozitívny prístup, schopnosť prekonávať prekážky.

DanubePay, a.s. je spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Poskytujeme komplexné služby pre vydavateľov platobných nástrojov v bankovníctve, vo verejnej správe, v dopravných systémoch, vo vernostných programoch a v ďalších sférach v Európe a Afrike.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Miletičova 21
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Adameková
Tel.: +421911745244
E-mail: poslať životopis
ID: 3573339   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 EUR/ brutto podľa skúseností a znalostí kandidáta