PL/SQL Developer

DanubePay, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 EUR/ brutto podľa skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PL/SQL Developer, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu bude mať príležitosť spolupracovať na analýze a vývoji jednotlivých častí informačného systému v oblasti správy platobných kariet a spracovania transakcií. V projektoch sa využívajú predovšetkým technológie Oracle 11g/12i, PL/SQL, Java, JavaScript, C.

Hlavná náplň práce:
- vývoj a údržba databázových aplikácií na platforme Oracle,
- spolupráca pri analýze požiadaviek, identifikácii dopadov, odhadoch pracnosti a predkladaní návrhov nových riešení a zmien v projektoch,
- participácia v testovacej fáze projektov, vytváranie testovacích scenárov, kontrola a oprava chýb,
- vytváranie a modifikovanie integrácií medzi aplikáciami,
- podpora prevádzky databázových riešení - 3. úroveň podpory.

- rôznorodá práca na domácich a zahraničných projektoch,
- práca v mladom a dynamickom tíme,
- flexibilná pracovná doba,
- podpora vzdelávania - kurzy, konferencie,
- možnosť čerpať Home Office a Sick Days,
- príspevok do DDS,
- zamestnanecké benefity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktické znalosti a skúsenosti s Oracle DB,
- technická znalosť anglického jazyka,
- ochota učiť sa,
- skúsenosti z oblasti platobných kariet alebo z oblasti, bankovníctva sú výhodou,
- samostatnosť, proaktivita,
- pozitívny prístup, schopnosť prekonávať prekážky.

Sme spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov a našim hlavným zameraním je spracovanie kartových transakcií pre finančný aj nefinančný sektor. Našou filozofiou je poskytovať našim zákazníkom, komplexné riešenia včas a efektívne. Medzi našich zákazníkov patria finančné inštitúcie zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Portugalska, Islandu ale aj globálna banka s centrálou v USA, štátne inštitúcie aj spoločnosti pôsobiace v nebankovom sektore. Jednou z našich priorít je vysoká úroveň zabezpečenia, pretože sa pohybujeme v oblasti mimoriadne citlivých dát. DanubePay je stabilný spoločnosť so silným zázemím, špičkovými technológiami, dlhoročnými praktickými skúsenosťami a hlavne vysokou bezpečnosťou spracovania citlivých informácií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3573339  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 EUR/ brutto podľa skúseností a znalostí kandidáta