Project Manager Junior

DanubePay, a. s.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje projektové riadenie pre pridelený projekt vo všetkých fázach životného cyklu - po stránke organizačnej, koncepčnej a komunikácie so zákazníkom s využitím metodiky riadenia projektov spoločnosti podľa požiadaviek zákazníka.
- dohliada na plnenie cieľov jednotlivých častí projektu
- Zastrešuje komplexnú komunikáciu so zákazníkom,
- riadi medziprojektové väzby a komunikáciu
- Vypracováva a priebežne aktualizuje projektovú dokumentáciu
- Koordinuje a kontroluje činnosti projektového tímu
- Monitoruje a riadi riziká projektu
- Vypracováva harmonogram prác pre realizovanie projektu v spolupráci s garantom vývoja
- Priebežne sleduje stav úloh podľa harmonogramu projektu
- Vypracováva a priebežne aktualizuje kapacitný plán a finančný plán projektu
- Pripravuje a odovzdáva projekt do BAU fázy

- bohatý sociálny program
- možnosti vzdelávania a osobného rastu
- práca v mladom, dynamickom tíme v medzinárodnej spoločnosti
- iné (kurzy anglického jazyka, pripoistenie...)

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- praktické skúsenosti s vedením projektov v oblasti poskytovania IT riešení/bankovníctvo/finančne služby
- proklientská orientácia a skúsenosť s prácou s klientom je podmienkou
- výborné organizačno - riadiace schopnosti
- rozvinuté komunikačné zručnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- VP sk. B

Sme spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov a našim hlavným zameraním je spracovanie kartových transakcií pre finančný aj nefinančný sektor. Našou filozofiou je poskytovať našim zákazníkom, komplexné riešenia včas a efektívne. Medzi našich zákazníkov patria finančné inštitúcie zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Portugalska, Islandu ale aj globálna banka s centrálou v USA, štátne inštitúcie aj spoločnosti pôsobiace v nebankovom sektore. Jednou z našich priorít je vysoká úroveň zabezpečenia, pretože sa pohybujeme v oblasti mimoriadne citlivých dát. DanubePay je stabilný spoločnosť so silným zázemím, špičkovými technológiami, dlhoročnými praktickými skúsenosťami a hlavne vysokou bezpečnosťou spracovania citlivých informácií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3279597  Dátum zverejnenia: 5.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou