Technik údržby - prevádzkový elektrikár

Danube Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 € + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zabezpečovať:
- preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov v nasledovnom rozsahu:
- od VN transformátorov, NN rozvodní, svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane bleskozvodov, vonkajšieho osvetlenia a káblových prípojok vrátane uzemnenia,
- bežné prevádzkové údržbárske práce na jednotlivých spravovaných objektoch,
- práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti,
- ostatné úlohy súvisiace s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa.

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu, možnosť odborného rastu a balík zamestnaneckých výhod:
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- balíček výhod vernostného programu - príspevok zamestnávateľa vo výške 400€ ročne na rôzne voľnočasové aktivity, relax, rekreáciu, šport, hotelové pobyty, nákup rôznych tovarov a služieb (knihy, elektro atď.)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Telefonicky alebo e-mailom budeme kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá. Ostatným kandidátom nezaradeným do výberu ďakujeme a prajeme veľa pracovných, ale i osobných úspechov.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prevádzkový elektrikár

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta budeme požadovať:

• Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika: § 21, 22 alebo 23
• Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
• Schopnosť riešiť problémy
• Komunikatívnosť
• Vodičský preukaz skupiny B
• Prax na podobnej pracovnej pozícii

Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3645049  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 € + 13. a 14. plat