Technik údržby - prevádzkový elektrikár

Danube Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 € + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zabezpečovať:
- preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov vydaných pre jednotlivé objekty v nasledovnom rozsahu:
- od VN transformátorov, NN rozvodní, svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane bleskozvodov, vonkajšieho osvetlenia a káblových prípojok vrátane uzemnenia,
ďalej:
- komplexná letná a zimná údržba zverených objektov a ich okolia - kosenie zelených plôch, odhŕňanie snehu, úpravy komunikácií (zametanie),
- bežné prevádzkové údržbárske práce na jednotlivých spravovaných objektoch,
- komunikácia s klientmi - ohľadom potrebnej údržby,
- práca s PC,
- ostatné úlohy súvisiace s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa,
- práca v dvojzmennej prevádzke, držanie pohotovosti.

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu, možnosť odborného rastu a balík zamestnaneckých výhod:
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- stravné lístky v hodnote 4€ - zabezpečené formou stravovacej karty,
- zvýhodnené bankové produkty,
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Telefonicky alebo e-mailom budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prevádzkový elektrikár a pod.

Počet rokov praxe

1

Od úspešného kandidáta budeme požadovať:
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti: § 22,
- spôsobilosti podľa §23 a § 21 - výhodou,
- schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať,
- schopnosť riešiť problémy,
- schopnosť pracovať v tíme,
- flexibilita,
- komunikatívnosť,
- samostatnosť,
- Vodičský preukaz skupiny B - podmienkou, iné skupiny VP sú výhodou,
- Prax aspoň 1 rok na podobnej pracovnej pozícii.

Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3537098  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 € + 13. a 14. plat