Zástupca Facility Managera pre objekt Panorama City II

Danube Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou, resp. ihneď
od 1.100,- € brutto, 13. a 14. plat, stravné lístky v hodnote 4 EUR a 5 dní dovolenky nad rámec ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• v prípade neprítomnosti správcov nehnuteľnosti zabezpečuje riadenie, metodické vedenie a kontrolu zamestnancov patriacich pod technickú správu pridelenej nehnuteľnosti,
• komplexnú správu pridelenej nehnuteľnosti vrátane zimnej a letnej údržby,
• zabezpečenie bezproblémového chodu nehnuteľnosti po technickej stránke,
• v spolupráci s technickým manažérom vytváranie rozpočtov a kalkulácií určených na údržbu nehnuteľnosti,
• vytváranie harmonogramov potrebných revízií, ich následná kontrola a podávanie reportov priamemu nadriadenému,
• plynulé zabezpečovanie potrebných opráv a vedenie ich evidencie,
• kontakt s klientmi nachádzajúcimi sa v priestoroch spravovanej nehnuteľnosti,,
• osobný, telefonický, písomný kontakt so zástupcami rôznych inštitúcií ako napr.: Slovenské elektrárne, Slovenský plynárenský priemysel, Vodárne a kanalizácie a pod.,
• dohľad nad strážnou službou zabezpečujúcou ochranu zverenej nehnuteľnosti,
• riadenie odpadového hospodárstva
• zamestnanec je povinný plniť ostatné úlohy súvisiace s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa, pokynov a príkazov priameho nadriadeného, pokiaľ tieto nie sú v rozpore so zákonom
• práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú nami zadané odborné kritériá, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu .Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované. Na osobný pohovor budeme pozývať len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá telefonicky alebo e-mailom. Ostatným ďakujeme.
Príjemný deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo al. strojníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
• Organizačné schopnosti
• Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
• Schopnosť pracovať v tíme
• Kreativita, flexibilita, komunikatívnosť
• Ovládanie práce s PC (Word, Excel, Power Point)
• Vodičský preukaz skupiny B
• Dokonalý prehľad v oblasti a znalosť problematiky

Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3398499  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.100,- € brutto, 13. a 14. plat, stravné lístky v hodnote 4 EUR a 5 dní dovolenky nad rámec ZP.