Klientský pracovník

Danube Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Westend Gate, Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
1/2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou na tejto pracovnej pozícii bude:
- individuálna starostlivosť o klientov spoločnosti,
- kontrolná činnosť v oblasti poskytovaných služieb (ich využiteľnosť, dodacie lehoty, spoľahlivosť, dostupnosť, cenovú efektívnosť a pod.),
- telefonická, písomná aj osobná komunikácia s klientom,
- príprava a evidencia zmluvných vzťahov,
- príprava štatistických podkladov,
- vedenie komplexnej administratívy spojenej so starostlivosťou o klientov,
- príprava štatistických podkladov
- riešenie podnetov alebo prípadných sťažností klientov,

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, mladý pracovný tím a balík zamestnaneckých výhod.

Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Od úspešneho/ej kandidáta/ky budeme vyžadovať:
- organizačné schopnosti, schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať,
- schopnosť pracovať v tíme,
- kreativita, flexibilita, komunikatívnosť,
- dokonalý prehľad v oblasti a znalosť problematiky,

Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3263705  Dátum zverejnenia: 8.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda