Akvizice nových klientů - Sales manager

DANTOA marketing s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodníka, který bude mít na starosti akvizici nových klientů pro naše marketingové služby. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s akvizicí zejména eshopů.

Není pro nás důležité, jestli se přivede 10 klientů za měsíc nebo 1 kvalitní. Pokud pracujete jako obchodník na volné noze, máte portfolio klientů, kterým dokážete zajistit různé služby a ty naše by doplnili vaši nabídku, nebráníme se tomu.

Akvizice klientů pro naší agenturu může být klidně doplňková činnost k atuální práci.

Jaké máme požadavky:

  • Alespoň teoretické znalosti kolem online marketingu - Zejména pak PPC kampaní a e-mailingu
  • Schopnost komunikace s potenciálními klienty
  • Výborná čeština
  • Samostatnost a kreativita
  • Znalost online marketingu na zodpovězení základních klientských odtazů

Co nabízíme:

  • Možnost práce kdykoliv a odkudkoliv
  • Interní školení a rozvoj dovedností
  • Odpovídající platové ohodnocení výkonnostní bonusy
  • Spolupráce na ŽL

Náplň práce:

  • Nabízené služby:
  • 1/ Výkonnostní PPC kampaně
  • 2/ E-mailing
  • 3/ Expanze do zahraničí
  • Typy oslovovaných klientů:
  • 1/ Klienti nevyužívájící PPC kampaně nebo e-mailing (schopnost uspokojivě představit a vysvětlit hlavní výhody)
  • 2/ Klienti využívající PPC e-mailing (schopnost ukázat, že je možné dosáhnout ještě lepších výsledků)
  • Doplňující činnosti:
  • 1/ Příprava podkladů pro prezentaci klientům, aktivní vyhledávání a oslovování klientů
  • 2/ Komunikace s klienty, v počáteční fázi ve spolupráci s naším marketingem
  • Kampaně klientům spravujeme kromě CZ také v SK, PL, HU, IT, PT, RO, RS a US

Vítáme iniciativu v originálních metodách oslovení a získání klienta (doplněnou o naše fungující procesy).

Máte-li o pozici zájem, napište nám zprávu. Osobní schůzka v Praze možná kdykoliv.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4073462  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc