Logo DANTEM Slovensko s. r. o.

Inventúra tovaru 7.5. a iné s možnosťou brigády na celý rok

DANTEM Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
6,1 - 16 EUR/hod.Do 22:00 je 4,37€/h, od 22:00 je 6,10€/h + za sedenie v autobuse 0,02€/km + súťaž o 10 x 50€. Takže ak si napr. z PO, môžeš za inventúru dostať až 100€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov na nočnú inventúry tovaru 7.5.2024 v Bratislave (doprava z pobočiek do BA a späť zabezpečená) a mnohé iné

Náplň práce je teda skenovanie tovaru.

Hľadáme pracovníkov pre pobočky BA, NR, PD, TT, TN, PN, NM, ZA, RK, MT, BB, ZV, KE, PO a PP.

Predpokladaný čas samotnej práce 20:00 - 2:00 (bude upresnené) + čas cesty.

Predpokladané odchody busov z pobočiek:

- BA príchod na miesto inventúry o 20:00- KE (B 14:05)- MT (B 15:45)- NR (B 18:05)- NM (B 18:05)- PN (B 18:40)- PP (B 16:00)- PO (B 14:45)- PD (B 17:15)- RK (B 16:15)- TN (B 17:25)- TT (B 18:55)- BB (B 16:20)
- ZV (B 16:50)- ZA (B 16:15)
Mzda

· do 22:00 je 4,37€/h + cestovné
· od 22:00 je 6,10€/h + cestovné

Ak pôjdeš našim firemným autobusom z pobočky (viď vyššie) za sedenie v autobuse dostaneš odmenu 0,02€/km.

Zároveň budú všetci pracovnici, ktorý sa zúčastnia inventúry 7.5. v Bratislave zapojení do súťaže o 10 x 50€ extra k výplate. Takže ak si napr. z PO, môžeš za inventúru dostať až 100€.

Možnosť spolupráce na:
· Dohoda o brigádnickej práci študenta
· Dohoda o vykonaní práce

Ak máš záujem, stačí sa zaregistrovať ako nový uchádzač na našej stránke www.nabory.sk a absolvovať online nábor, na ktorom podpíšeme zmluvy.

Všetky info, ktoré by ťa mohli zaujímať nájdeš na www.nabory.sk, alebo nám napíš na [email protected].

V prípade záujmu, ponúkame aj možnosť stabilnej a dlhodobej brigády (tj. na celý rok 2024).

- nemusíš/te o tom nič vedieť, všetko ťa/vás naučíme,
- zmluva platná až do 31.12.2024 s možnosťou predĺženia na ďalší rok,
- flexibilná voľba smien podľa rozvrhu a tvojich/vašich možností,
- žiadne papierovačky - online plánovanie zmien v internom systéme,
- rýchly kariérny postup na pozíciu vedúceho,
- príplatky za rýchlosť, nočné a víkendové príplatky,
- mzda vždy načas k 16-temu nasledujúceho mesiaca,
- zabezpečená doprava na inventúru, tvoja úloha je vždy sa dopraviť len na pobočku,
- bonus za odporučenie nových pracovníkov,
- získaš/te veľa skúseností a zručností,
- priateľský kolektív, získaš/te nové známosti a kontakty,
- pravidelné súťaže o hodnotné ceny.

Ak máš/te záujem, stačí sa zaregistrovať ako nový uchádzač na našej stránke www.nabory.sk a prihlásiť sa na vstupné online školenie, na ktorom ti/vám ukážeme a vysvetlíme ako to u nás chodí.

Budeme od teba potrebovať doložiť OP, kartičku poistenca, študenti potvrdenie o návšteve školy, dôchodcovia potvrdenie o dôchodku, ZŤP záujemcovia ZŤP kartičku.

Všetky info, ktoré by ťa/vás mohli zaujímať nájdeš/te na www.nabory.sk, alebo nám napíš/te na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť a precíznosť v práci
- spoľahlivosť (keď sa dohodneme na termíne, počítame s tebou/vami)
- min. 18 rokov
- študenti potvrdenie o návšteve školy
- SK občianstvo (prijímame aj zahr. študentov)
- potravinársky preukaz na túto konkrétnu invnventúru nie je potrebný! No je veľkou výhodou (väčšinu inventúr realizujeme v supermarketoch, môžeš doložiť aj dodatočne)

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eliška Jaďuďová
E-mail: poslať životopis
ID: 4815369  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,1 EUR/hod.