Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zarob si na letnú dovolenku: Hľadáme inventúrnikov pre našu spoločnosť!

DANTEM Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
6,1 - 10,41 EUR/hod.4,37€/h - 10,41€/h + bonusy na niektoré inventúry

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte príležitosť, kde si môžete flexibilne zarobiť a zároveň sa zabaviť? Pridajte sa k nášmu tímu a zažite prácu, ktorá je viac než len brigáda! Hľadáme šikovných záujemcov, ktorí majú radi výzvy rovnako ako presnosť a čísla!

Čo bude vašou úlohou? Ako inventúrny pracovník budete mať super schopnosť – ovládať skener! Vašou úlohou bude prechádzať obchod alebo sklad a pomocou skenera zaznamenávať všetok tovar. Je to ako hra na schovávačku s číslami, kde skener je vaším verným spoločníkom v dobrodružstve za presnými údajmi o zásobách.

Môžete pracovať pre ktorúkoľvek z našich pobočiek v BA, TT, TN, PN, NM, NZ, NR, PD, ZA, RK, NO, MT, BR, BB, ZV, DT, RS, KE, PO alebo PP.

Ponúkame:

  • Flexibilitu: Vyberajte si zmeny podľa vlastného rozvrhu.
  • Online: Všetko potrebné vybavíte pohodlne online v našom systéme.
  • Zábava na cestách: Sme ako veľká rodina a vo firemných autobusoch nikdy nie je nuda.
  • Jednoduchosť: Práca s čítačkou/skenerom je jednoduchá a zvládne ju takmer každý.
  • Súlad so školou: Väčšina inventúr začína poobede alebo večer, takže máte dostatok času na štúdium, prácu a záľuby.

  • Predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné: Všetko vás naučíme od základov.
  • Flexibilná zmluva: Zmluva je uzavretá do konca roka 2024 s možnosťou predĺženia o ďalší rok, ak budete spokojní.
  • Voľba smien: Môžete si vybrať smeny, ktoré vám najviac vyhovujú, podľa vášho rozvrhu či preferencií.
  • Možnosť kariérneho rastu: Máte šancu rýchlo sa posunúť na vyššiu pozíciu, ak preukážete svoje schopnosti a zápal.
  • Príplatky za rýchlosť: Za rýchlu a efektívnu prácu vás odmeníme príplatkami.
  • Včasná mzda: Mzda vám príde vždy načas do 16. dňa nasledujúceho mesiaca.
  • Zabezpečená doprava: Nemusíte sa starať o dopravu na miesto inventúry, my vám ju zabezpečíme z našej pobočky.
  • Bonus za odporúčanie: Ak nám pomôžete nájsť nových kolegov, dostanete za to bonus.
  • Priateľský kolektív: Stanete sa súčasťou priateľského a zábavného kolektívu, nadviažete nové priateľstvá a kontakty.
  • Súťaže o ceny: Zapojíte sa do pravidelných súťaží o lákavé ceny.

Informácie o výberovom konaní

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu?

1. Registrácia: Navštívte www.nabory.sk a zaregistrujte sa ako nový uchádzač. Registrácia je tak jednoduchá a rýchlejšia ako objednávka pizze!
2. Online školenie: Prihláste sa na online školenie, kde získate všetky informácie o práci, ktorú budete vykonávať.
3. Dokumenty: Prineste nám svoj občiansky preukaz, kartičku poistenca a, v závislosti od vášho štatútu, aj potvrdenie o štúdiu, dôchodku alebo ZŤP kartičku a nezabudnite na úsmev, ten je u nás vždy vítaný!

Máte otázky?
• Pre viac informácií navštívte www.nabory.sk.
• Ak potrebujete pomôcť alebo máte špecifické otázky, neváhajte nás kontaktovať na [email protected].

Tešíme sa na vašu registráciu a veríme, že sa stanete cenným prínosom pre náš tím!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Presnosť a kvalita: Očakávame, že vaša práca bude presná a bez chýb.
  • Dodržiavanie termínov: Spoliehame sa na to, že dodržíte dohodnuté termíny.
  • Vekové kritériá:
    • Minimálne 16 rokov pre uchádzačov z Bratislavy, Prievidze, Námestova.
    • 18 až 26 rokov pre študentov stredných a vysokých škôl.
  • Študentský status: Ak ste študent, prinesiete potvrdenie o návšteve školy.
  • Občianstvo: Musíte byť občanom Slovenskej republiky alebo zahraničným študentom s platným pobytom.
  • Potravinársky preukaz: Ak ho ešte nemáte, môžete ho doložiť neskôr a tak si rozšíriť pracovné možnosti.

Ak spĺňate tieto požiadavky, ste ideálnym kandidátom!

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4785637  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,1 EUR/hod.