Šikovná brigáda pre študentov/ky popri škole/práci - skenovanie tovaru

DANTEM Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5,8 - 9,38 EUR/hod.+ bonusy na niektoré inventúry

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť stabilnej, dlhodobej (na celý rok 2023) brigády - počítanie tovaru so skenerom.

Hľadáme študentov/ky pre pobočky - BA, TT, TN, NR, PD, ZA, RK, BB a ZV.

Výhodou tejto brigády je, že ju môžeš/te robiť po škole, alebo popri práci, či inej brigáde, ktorú už máš/te, pretože väčšina inventúr je cez týždeň (pondelok - štvrtok), začína sa poobede/večerom, keď sa predajne zavrú a končí sa v noci. Niektoré inventúry sú aj denné. Ak budeš/te chodiť pravidelne, dostaneš/te sa aj na víkendové inventúry, kde zarobíš/te vďaka príplatkom o 50%, alebo 100% viac.

Presný rozpis budeš/te vedieť cca 2 týždne vopred, takže si brigádu budeš/te môcť naplánovať a zladiť so školou/prácou/brigádou a záľubami.

- flexibilná voľba smien podľa tvojich/vašich možností,
- žiadne papierovačky - online prihlasovanie a odhlasovanie v internom systéme,
- rýchly kariérny postup na pozíciu vedúceho,
- príplatky za rýchlosť, nočné a víkendové príplatky,
- mzda vždy načas k 16-temu nasledujúceho mesiaca
- zabezpečená doprava na inventúru mimo pobočky,
- bonus za odporučenie nových pracovníkov,
- priateľský kolektív,
- pravidelné súťaže o hodnotné ceny.

Ak máš/te záujem, stačí sa zaregistrovať ako nový uchádzač na našej stránke www.nabory.sk a absolvovať vstupné online školenie, na ktorom ti/vám ukážeme a vysvetlíme náplň práce.

Všetky info, ktoré by ťa/vás mohli zaujímať nájdeš/te na www.nabory.sk, alebo nám napíš/te na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť a precíznosť v práci
- spoľahlivosť (keď sa dohodneme na termíne, počítame s tebou/vami)
- 18 - 26 rokov
- SK občianstvo (aktuálne nemáme voľné miesta pre uchádzačov z iných krajín)
- potvrdenie o návšteve školy
- potravinársky preukaz veľkou výhodou (väčšinu inventúr realizujeme v supermarketoch, môžeš doložiť aj dodatočne)

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4536107  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.