Reagujte bez životopisu

Šikovná brigáda popri škole/práci - skenovanie tovaru na celý rok 2023

DANTEM Slovensko s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5,8 - 9,38 EUR/hod.bonusy na niektoré inventúry

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť stabilnej, dlhodobej (na celý rok 2023) brigády - počítanie tovaru so skenerom.

Hľadáme pracovníkov pre pobočky - BA, TT, TN, NR, PD, ZA, RK, BB, ZV, RS, KE, PO a PP.

Výhodou tejto brigády je, že ju môžeš robiť po škole/práci, alebo popri inej brigáde, ktorú už máš, pretože väčšina inventúr je cez týždeň (pondelok - štvrtok), začína sa poobede/večerom, keď sa predajne zavrú a končí sa v noci. Niektoré inventúry sú aj denné. Ak budeš chodiť pravidelne, dostaneš sa aj na víkendové inventúry, kde zarobíš vďaka príplatkom o 50%, alebo 100% viac.

Presný rozpis budeš vedieť cca 2 týždne vopred, takže si brigádu budeš môcť naplánovať a zladiť so školou/prácou a záľubami. V januári a februári je inventúr neúrekom, takže si s nami môžeš poriadne zarobiť.

- flexibilná voľba smien podľa tvojich možností,
- žiadne papierovačky - online prihlasovanie a odhlasovanie v internom systéme,
- rýchly kariérny postup na pozíciu vedúceho,
- príplatky za rýchlosť, nočné a víkendové príplatky,
- mzda vždy načas k 16-temu nasledujúceho mesiaca
- zabezpečená doprava na inventúru mimo pobočky,
- bonus za odporučenie nových pracovníkov,
- mladý priateľský kolektív,
- pravidelné súťaže o hodnotné ceny.

Ak máš záujem, stačí sa zaregistrovať ako nový uchádzač na našej stránke www.nabory.sk a absolvovať vstupné online školenie, na ktorom ti ukážeme a vysvetlíme náplň práce.

Všetky info, ktoré by ťa mohli zaujímať nájdeš na www.nabory.sk, alebo nám napíš na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť a precíznosť v práci
- spoľahlivosť (keď sa dohodneme na termíne, počítame s tebou)
- 18+ a SK občianstvo (aktuálne nemáme voľné miesta pre uchádzačov z iných krajín)
- študenti - potvrdenie o návšteve školy
- potravinársky preukaz veľkou výhodou (väčšinu inventúr realizujeme v supermarketoch, môžeš doložiť aj dodatočne)

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4495169  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.