Ideálna brigáda popri škole/práci - skenovanie tovaru

DANTEM Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
5,43 - 8 EUR/hod.keďže pracujeme väčšinou v noci, tvoj zárobok bude 5,43 €/hod (22:00 - 6:00) - denná sadzba začiatočníka je 4,00 €/hod (6:00 - 22:00), pri inventúre mimo pobočky zabezpečujeme dopravu, ktorú hradíme 0,02 €/km Dokopy môžeš zarobiť aj 400 eur za mesiac (všetko závisí od tvojej aktivity a od aktuálne vypísaných inventúr či bonusov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do tímu nových kolegov, skvelých ľudí, na pozíciu Inventarizačného pracovníka na pobočky: Bratislava, Trnava, Nitra, Zvolen, Banská Bystrica, Trenčín, Žilina, Poprad, Prešov a Košice.
Jedná sa o nenáročnú prácu - počítanie a scanovanie tovaru, hlavne cez pracovný týždeň a v noci. V prípade, že sa jedná o realizáciu mimo vyššie uvedenej pobočky, dopravu zabezpečíme my - našim firemným autom alebo objednaným autobusom. V rámci pobočiek dopravu nezabezpečujeme.
V prípade, že pôjdeš študovať do iného mesta, môžeš si zvoliť aj ďalšiu pobočku (napríklad Košice - doma, Bratislava - škola a internát).
U nás si môžeš veľmi pekne privyrobiť, ale brigáda nie je vhodná ako hlavný príjem.
Možnosť spolupráce: Dohoda o brigádnickej práci študenta alebo Dohoda o vykonaní práce

Viac sa dozvieš na stránke nabory.sk
--> zaregistruj sa -->vyber si pobočku, ktorú máš najbližšie a PRIHLÁS SA NA ONLINE NÁBOR, počkáš na inštrukcie (je potrebné mať NTB al. MOBIL so zapnutou kamerou a internetom).

Tak neváhaj, a pridaj sa k nám! A prihlás aj kamošov!
Tešíme sa na teba! Na vás!

- Výhodou práce v našej spoločnosti DANTEM je to, že pracovné zmeny si vyberáš sám podľa toho, ako sa ti to hodí. Zmeny si vieš prispôsobiť práci, škole, či záľubám.
- Nočné, víkendové príplatky, príplatky za rýchlosť.
- Spoznáš nových ľudí, kamarátov a možno aj stretneš lásku ;-).
- Kariérny postup na pozíciu vedúceho pracovníka (ak budeš šikula).
- Zabezpečená doprava mimo pobočku (hradená 0,02 €/km).
- Skvelý kolektív.
- Rôzne bonusy a súťaže o hodnotné ceny.
- Práca u jedničky na trhu.

Ak máš záujem, stačí sa zaregistrovať ako nový uchádzač na našej stránke www.nabory.sk a absolvovať vstupné online školenie, na ktorom ti ukážeme a vysvetlíme náplň práce (ak už si niekedy bol u nás registrovaný/á, nie je potrebné sa registrovať).

Všetky info, ktoré by ťa mohli zaujímať nájdeš na www.nabory.sk, alebo nám napíš na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- presnosť a precíznosť pri počítaní
- efektivita
- spoľahlivosť (keď sa dohodneme na termíne, počítame s tebou)
- 18+ a SK občianstvo (povolenie na pobyt, kvôli charakteru práce, bohužiaľ, nestačí!!!)
- študenti - potvrdenie o návšteve školy
- potravinársky preukaz veľkou výhodou (väčšinu inventúr realizujeme v supermarketoch, môžeš doložiť aj dodatočne)

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4400759  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,43 EUR/hod.