Vykladanie tovaru - oblečenie

DANTEM Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
6,66 EUR/hod.- 5,00 €/h + odmena 1,66 €/h resp. 15€/vykladačka + odmena 5€/vykladačka = 20€/vykladačka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tím brigádnikov na dlhodobú, pravidelnú brigádu vykladania tovaru pre nášho klienta v obchodoch s oblečením pre pobočku Bratislava – Avion a Nivy. Ide o manuálnu prácu, pri ktorej je potrebné dodržiavať určité štandardy efektivity stanovené klientom. Hľadáme preto svižných, energických a efektívnych ľudí na vybaľovanie došlého tovaru (oblečenia) z krabíc a plastových obalov. Práca pravidelne každý utorok a piatok od 6:30 do max 9:30. Garancia mzdy za 3h, aj keď sa skončí skôr. Platnosť zmluvy do 31.12.2022 (v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť predĺženia aj na nasledujúci rok).

- jednoduchá prácu v mladom stabilnom kolektíve,
- podporu od vedúcich pracovníkov,
- dlhodobú, pravidelnú spoluprácu,
- vopred stanovený rozpis zmien,
- možnosť ďalšej brigády ako inventúrny pracovník,
- k štandardnej mzde odmeny podľa výkonu/efektivity,
- v prípade, že sa brigáda koná mimo pobočky - zabezpečená doprava,
- rôzne súťaže o atraktívne ceny.

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o prácu...
1) Pošli nám info o sebe na [email protected]
2) Vybraných kandidátov pozveme na ONLINE pohovor, kde ich oboznámime s podmienkami spolupráce.
3) Úspešným kandidátom pošleme zmluvu na podpis.

Pre viac info píš na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť a precíznosť v práci
- spoľahlivosť (keď sa dohodneme na termíne, počítame s tebou)
- 18+ a SK občianstvo (povolenie na pobyt, bohužiaľ, nestačí!!!)
- študenti - potvrdenie o návšteve školy

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4381668  Dátum zverejnenia: 15.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,66 EUR/hod.