Pridaj sa k najväčšiemu inventúrnemu tímu - hľadáme nové „počítadlá“ :-)

DANTEM Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
5,43 EUR/hod.Nástupná mzda v pracovný deň začína od 4,00 € / hod. Väčšinu inventúr vykonávame v noci preto k tvojej štandardnej odmene vyplácame nočné, ale aj víkendové príplatky. S narastajúcim počtom inventúr ťa čaká kariérny rast, vyššia mzda a ďalšie odmeny. Napríklad: - ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,43 € / hod., - ak si dokonca vyberieš prácu v nedeľu v noci, môžeš dostať až 9,01 € / hod., - po absolvovaní 30 inventúr rastie tvoja základná odmena na 4,20 € / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu inventarizačných pracovníkov, po dlhšej spolupráci napríklad aj do tímu vedúcich pracovníkov na inventúrach tovaru ako:
- potraviny,
- oblečenie,
- kozmetika,
- športové vybavenie
- a podobe....

Inventúry realizujeme prevažne v noci (začiatok poobede/podvečer), kedy od 22:00 dostaneš aj príplatok za nočnú prácu.

Ak sa inventúra koná mimo mesto, z pobočky (BA, TT, NR, TN, ZA, BB, ZV, KE, PO, PP) ťa odvezieme priamo tam, kde budeš pracovať a ešte ti za to aj zaplatíme!

Navyše teraz v januári a februári môžeš za absolvovanie inventúr vyhrať najnovší iPhone 13 Pro!!!

Čo budeš robiť? Počítať s nami tovar v rôznych predajniach :-)

V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected], alebo telefonicky na +421 948 702 951 v pracovných dňoch 9:00-10:30, 13:00-14:30.

- mzda pre nováčika počas víkendu/sviatku v noci až 9,01€/h,
- zvýšenie mzdy po 10 a 30 odpracovaných inventúrach,
- kariérny postup,
- príplatky za rýchlosť,
- doprava na inventúru mimo pobočky zabezpečená,
- bonus za odporúčanie,
- príspevok na dopravu,
- mladý kolektív,
- pravidelné súťaže - napr. na január/február o iPhone 13 Pro a 50 ďalších hodnotných cien.

Je potrebné sa prihlásiť priamo na nábor na www.tvojabrigada.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- študent strednej školy (18+) a/alebo denný študent vysokej školy max do 26 rokov
- SK občianstvo (nestačí trvalý pobyt)
- doloženie potvrdenia o návšteve školy/o dôchodku/ZŤP
- potravinársky preukaz nie je potrebný na danú inventúru, ale neskôr veľkou výhodou (možnosť doložiť dodatočne)
- spoľahlivosť a korektné správanie
- presnosť a precíznosť v práci
- fungujeme v režime OTP!

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4244922  Dátum zverejnenia: 24.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,43 EUR/hod.