Reagujte bez životopisu

Hľadáme študentov na inventúry - pracuj kedy môžeš!

DANTEM Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
5,43 - 9,01 EUR/hod.- mzda pre nováčika počas víkendu/sviatku v noci až 9,01€/h - zvýšenie mzdy po 10 a 30 odpracovaných inventúrach - rôzne príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda hlavne pre ŠTUDENTOV v mladom kolektíve, najmä počas pracovného týždňa na poobedie a v noci.

Ide o počítanie (skenovanie) tovaru ako: potraviny, oblečenie, kozmetika, športové vybavenie a pod.

Flexibilná voľba zmien - z rozpisu si sám/a vyberieš, kedy chceš pracovať.

Dlhodobá brigáda do 31.12.2022, možnosť predĺženia spolupráce.

- flexibilná voľba zmien,
- kariérny postup,
- príplatky za rýchlosť,
- doprava na inventúru mimo pobočky zabezpečená,
- príspevok na dopravu,
- bonus za odporúčanie,
- mladý kolektív,
- firemné tričko,
- pravidelné súťaže o hodnotné ceny ako napr. aktuálne prebiehajúca o nový iPhone 13 Pro.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť priamo na online nábor: www.tvojabrigada.sk.
Vyberte si pobočku kam to máte najbližšie, vyplňte formulár a prihláste sa na nábor, ktorý je potrebné absolvovať.
Po úspešnom absolvovaní náboru dostaneš zmluvy na podpis.

V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected], alebo telefonicky na +421 948 702 951 v pracovných dňoch 9:00-10:30, 13:00-14:30.

Máme pár voľných miest aj pre neštudentov (pracujúcich, mamičky na materskej, čiperných dôchodcov, neregistrovaných na úrade práce!!!) od 1.1.2022 do 31.03.2022 v prípade obojstrannej spokojnosti s možnosťou predĺženia. POZOR, hláste sa LEN na nábory pre neštudentov!!!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- študent strednej školy (18+) a/alebo denný študent vysokej školy max do 26 rokov
- SK občianstvo (trvalý pobyt nestačí!!!)
- doloženie potvrdenia o návšteve školy
- potravinársky preukaz veľkou výhodou (možnosť doložiť dodatočne)
- spoľahlivosť a korektné správanie
- presnosť a precíznosť v práci
- fungujeme v režime OTP!!!

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4237455  Dátum zverejnenia: 13.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,43 EUR/hod.