Reagujte bez životopisu

Hľadáme študentov na inventúry - pracuj keď sa ti to hodí

DANTEM Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
5,43 EUR/hod.Nástupná mzda v pracovný deň začína od 4,00 € / hod. Začíname poobede/večerom a väčšina inventúr prebieha cez noc, takže od 22:00 dostaneš aj príplatok za nočnú prácu. K tvojej štandardnej odmene vyplácame nočné a víkendové príplatky. Napríklad: - ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,43 € / hod., - ak si dokonca vyberieš prácu v nedeľu v noci, môžeš dostať až 9,01 € / hod., - po absolvovaní 30 inventúr rastie tvoja základná odmena na 4,20 € / hod. S narastajúcim počtom inventúr ťa čaká kariérny rast, vyššia mzda a ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie si ranné vtáča, ale skôr nočný tvor?
Máš rád/a vo veciach poriadok?
Chceš si sám/sama vyberať kedy pôjdeš do práce?
Skús to u nás.

Čo budeš robiť?
Počítať s nami tovar v rôznych predajniach. Ide o obľúbenú, fyzicky nenáročnú brigádu pre študentov, vhodnú aj pre dievčatá, ktorej náplňou práce je skenovanie tovaru ako: potraviny, oblečenie, kozmetika, športové vybavenie a podobne....

Kde budeš robiť?
Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Zvolen, Banská Bystrica, Košice, Prešov, Poprad - odkiaľ sa vyráža na jednotlivé inventúry. Precestované kilometre s nami máš tiež preplácané.

Čo vyžadujeme?
- aby si bol denný ŠTUDENT od 18 - 26 rokov so SK občianstvom,
- potvrdenie o návšteve školy,
- potravinársky preukaz veľkou výhodou (väčšinu inventúr realizujeme v supermarketoch),
- spoľahlivosť (keď sa dohodneme na termíne, počítame s tebou),
- presnosť pri počítaní.

Čo ti ponúkame?
- jednoduchú prácu v mladom kolektíve, ktorú ťa naučíme,
- podporu od koordinátorov či vedúcich pracovníkov,
- dlhodobú spoluprácu,
- flexibilnú voľbu zmien - vyberieš si, kedy chceš pracovať,
- možnosť kariérneho rastu,
- s rastúcim počtom absolvovaných inventúr vyššiu hodinovú mzdu,
- rôzne súťaže o atraktívne ceny.

Pridaj sa do nášho tímu inventarizačných pracovníkov a po dlhšej spolupráci aj do tímu vedúcich pracovníkov...

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o prácu...

a) Zaregistruj sa na našom webe na pobočku, ktorá ti vyhovuje:
- BA: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/bva
- NR: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/nit
- TT: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/tt
- TN: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/tnc
- ZA: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/zil
- BB: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/bba
- ZV: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/zv
- KE: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/kce
- PO: https://nabory.dantem.net/sk/registration/form/po

a prihlás sa na ONLINE nábor, kde ťa oboznámime s podmienkami spolupráce, ukážeme ti prácu so skenerom a pošleme zmluvu na podpis (platná do konca roka 2021 - možnosť predĺženia na nasledujúci rok). Potvrdenie o návšteve školy je podmienka!
Po podpise zmluvy a dodaní potrebných dokumentov sa budeš môcť prihlasovať na jednotlivé inventúry, ktorých je aktuálne neúrekom!

alebo
b) Reaguj na tento inzerát.

Pre viac info píš na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4169201  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,43 EUR/hod.