Atraktívna brigáda pre študentov, pracuj keď sa ti to hodí - Inventarizačný pracovník

DANTEM Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5,43 EUR/hod.Nástupná hodinová mzda v pracovný deň začína od 4,00 € / hod. Po získaní skúseností rastie tvoja odmena na 4,20 € / hod. Väčšinu inventúr vykonávame v noci a tak k tvojej štandardnej odmene vyplácame nočné ale aj víkendové príplatky. Napríklad ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,43 € / hod., ak si dokonca vyberieš prácu v nedeľu v noci, môžeš dostať až 9,01 € / hod. S narastajúcim počtom inventúr ťa čaká kariérny rast, vyššia mzda a ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmluva už na nasledujúci rok, platná od 1.1.2021!

Ponúkame atraktívne pracovné podmienky na pozícii inventarizačného pracovníka pre študentov, ktorých náplňou práce je skenovanie tovaru. Dni kedy chceš pracovať si vyberáš sám. Nástupná hodinová mzda v pracovný deň začína od 4,00 € / hod. Po získaní skúseností rastie tvoja odmena na 4,20 € / hod. Väčšinu inventúr vykonávame v noci a tak k tvojej štandardnej odmene vyplácame nočné ale aj víkendové príplatky. Napríklad ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,43 € / hod., ak si dokonca vyberieš prácu v nedeľu v noci, môžeš dostať až 9,01 € / hod.
S narastajúcim počtom inventúr ťa čaká kariérny rast, vyššia mzda, ďalšie odmeny a tiež si s nami môžeš nájsť kopu skvelých kamarátov a známych.

Odpovede na tvoje otázky nájdeš tu: https://nabory.dantem.net/sk

V prípade ďalších otázok nás kontaktuj tu: [email protected]

Ak sa potrebuješ súrne dozvedieť niečo viac, tak volaj v pracovné dni v časoch 9:00 - 10:30 a 13:00 - 14:30 na číslo 0948 702 951

Základné požiadavky: 18 - 26 rokov, študent, slovenské občianstvo

Možnosť kariérneho rastu. Neustále vyberáme šikovných kolegov na pozície vedúcich inventúr. Možnosť záčastniť sa finančne zaujímavých akcií v zahraničí. Práca v priateľskom kolektíve. Rôzne súťaže.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 2 000 zamestnancov. Nových kolegov prijímame v 10 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Blatnická 3
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Geššayová
Tel.: +421948702951
E-mail: poslať životopis
ID: 3998931  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,43 EUR/hod.