Skenovanie tovaru v priemere od 3,70€/hod + ďalšie prípadné bonusy

DANTEM Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3,7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš zarábať peniaze, ale zároveň chceš mať možnosť voľby, kedy pôjdeš do práce a kedy budeš mať voľno?
Ak si nočný tvor a nevadí Ti práca vo večerných a nočných hodinách, máme pre Teba skvelú ponuku .

Poď s nami načítať skenerom čiarové kódy z rôznych výrobkov od oblečenia, potravín, kozmetiky až po potreby pre kutilov. Pomôž nám s inventúrami tovaru na predajniach aj v skladoch.

Ponúkame:

• Ľahkú prácu, ktorú Ťa naučíme.
• Priemernú mzdu od 3,70€/hod + ďalšie prípadné bonusy.
• (Základná zložka mzdy = 3,33 € + príplatky/doplatok do štandardnej odmeny).
• Týždenné zálohy.
• Možnosť voľby počtov, termínov i časov pracovných zmien podľa Tvojích
potrieb.
• Ak pôjdeš do iného mesta, zabezpečíme dopravu, ktorú Ti preplatíme podľa
toho, ako ďaleko pôjdeš.
• Úvodné školenie už na nábore.
• Podporu skúsených pracovníkov, ktorý Ti vždy radi pomôžu a poradia.
• Možnosť dlhodobej spolupráce a kariérneho postupu.
• Práca na DBPŠ (študenti) alebo DVP.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Plnoletosť.
• Dôkladnosť, pretože niektoré výrobky sa líšia
napríklad len farbou.
• Spoľahlivosť – keď sa dohodneme na termíne,
tak s Tebou počítame.
• Potravinársky preukaz.
• Znalosť slovenského jazyka/slovenské
občianstvo.

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3847978  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,7 EUR/hod.