Logo DANONE, spol. s r.o.

Marketing Assistant (part-time for students)

DANONE, spol. s r.o.

Mlynské nivy, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.+ stravenkový paušál

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do marketingového týmu v Bratislave hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu, ktorý/á bude oporou nášho týmu Special Nutrition so zameraním na oblasť Pediatrics. Ak študuješ VŠ a hľadáš brigádu, kde prepojíš svoje silné komunikačné schopnosti so záujmom o marketing a k tomu ti nevadí administrativa, daj nám o sebe vedieť. Budeme sa tešiť na všetky reakcie!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Príprava a realizácia marketingového plánu kongresov na Slovensku
  • Komunikácia s externými partnerni (organizátori, garanti, agentúry)
  • Administratívna podpora (registrácie, objednávky, zmluvy, ubytovanie, doprava)
  • Koordinácia meetingov v rámci interného tímu (pravidelné zľadovanie sa ohľadom účasti na kongresoch)
  • Podpora Marketingového a Sales tímu pri plnení marketingových plánov (inzercia, materiálne vybavenie, reklamné predmety, ubytovanie, doprava apod.)
  • Vedenie kongresového budgetu a koordinácia s CZ kongresmi

POŽIADAVKY:

  • Študent/ka 2.stupňa VŠ štúdia (ukončené Bc.podmienkou)
  • Záujem o marketing, skúsenosti s administratívou a radosť z práce v kolektíve je určite výhodou
  • Komunikatívnosť a proaktívny prístup
  • Analytické a logické zmýšľanie
  • Schopnosť samostatne sa rozhodovať a prevziať zodpovednosť
  • Pokročilá znalosť AJ (B2)
  • Ochota učiť sa nové veci a prichádzať s nápadmi
  • Pokročilá znalosť MS Office

PONÚKAME:

  • Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
  • Interné školenia a možnosť ďalšieho rozvoja v rámci spoločnosti
  • Hybridný spôsob práce (časť týždňa doma, časť v kancelárii)
  • Stravenkový paušál, naše produkty v kancelárii pre zamestnancov, firemné akcie, ovocné utorky a mnoho ďalších benefitov

V našej spoločnosti uznáváme rozmanitosť. To zahŕňa komplexný a férový prístup ku všetkým kandidátom/kandidátkam bez ohľadu na ich rasu, farbu pleti, náboženstvo, pohlavie, sexuálnu orientáciu, genderovoú identitu, národnosť alebo zdravotné znevýhodnenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť DANONE je lídrom vo výrobe kvalitných a chutných produktov, ktoré sú súčasťou zdravého stravovania a reagujú na špecifické výživové potreby pacientov. Do nášho portfólia patria mliečne produkty a výrobky na rastlinnej báze, výživa pre dojčatá a malé deti, ako aj výrobky klinickej výživy. Danone Slovensko získalo certifikát B Corp, čo predstavuje významný míľnik pre udržateľné podnikanie na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Slovenská
E-mail: poslať životopis
ID: 4802410  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.