Danone is one of the biggest FMCG companies and is focusing on bringing health through food to as many people as possible. Do you want to join us to contribute to a healthier world? We are looking for a:

Obchodný zástupca Ružomberok, Liptovský Mikuláš a okolie

Danone a.s.

Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
850 EUR/měsíc
Náplň práce:

  • Místo práce: Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Martin
  • Určovat a analyzovat potřeby zákazníka, prezentovat výrobky a akce, zajišťovat správnost cen a vystavení zboží na regálu, umísťovat propagační materiály
  • Pracovat na projektech category managementu - plánování umístění výrobků v obchodech, analyzování současné situace, podpora při vytváření strategie
  • Pracovat na projektech trade marketingu - podpory prodejních aktivit

Nabízíme Vám:

  • Kvalitní pracovní příležitost pro zahájení Vaší kariéry v obchodu
  • Mezinárodní prostředí jedné z největších společností produkujících rychloobrátkové zboží
  • Profesní rozvoj a získávání kvalitních obchodních zkušeností
  • Samostatnou a kreativní práci s možností budoucího kariérového postupu v obchodním oddělení!
  • Dobré finanční ohodnocení – min mzda 850 EUR hrubého měsíčně + bonusy
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Další zaměstnanecké výhody a benefity

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ, VŠ (vhodné také pro čerstvé absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním oddělení)
  • Bydliště v uvedeném regionu
  • Komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • Výborné analytické schopnosti, logické myšlení a kreativní přístup
  • Znalost PC - MS Excel; Word a Powerpoint
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou (aktivní řidič)

Kontakt

Kontaktní osoba: Marketa Kastankova
E-mail: poslat životopis

ID: 3554994   Dátum zverejnenia: 7.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 EUR/měsíc