Administratívny pracovník, fakturant, skladové hospodárstvo

DANKUCHEN s.r.o.

Miesto práce
Mostná 18, Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracováva a kontroluje príjem tovaru
- spracováva a kontroluje výdaj tovaru
- kontroluje vedľajšie náklady na príjem tovaru
- kontroluje nákupné ceny pri výdaji tovaru
- kontroluje správny časový sled dokladov skladového hospodárstva
- sleduje ziskovosť produktov
- sleduje stav a pohyb zásob
- vykonáva inventúry (fyzické aj dokladové)
- spracováva podklady pre účtovanie skladov hlavnému účtovníkovi
- spracováva a sleduje ekonomické výsledky
- vystavuje faktúry a eviduje došlé faktúry, sleduje splatnosť a správnosť vystavenia došlých
faktúr
- čiastočne objednáva tovar
- sleduje dodanie tovaru
- komunikácia so zákazníkmi/dodávateľmi súvisiacimi so svojou náplňou práce
- iné administratívne práce podľa zadania konateľa súvisiace s chodom prevádzky

BRIGÁDNIK má zjednodušenie úkonov primerane k prac.času a mzde 200 eur /20 h.týždenne

práca niekoľko dní v týždni.

Ovládanie účtovného programu POHODA je podmienkou! Neplatí pre brigádnika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník a referent skladového hospodárstva

Pokiaľ Vás baví práca s dokladmi, ste detailista je táto pracovná ponuka tá pravá pre Vás! V našej spoločnosti sa jedná o stabilnú pracovnú pozíciu, na ktorú hľadáme Vás ako stabilnú osobu. Naša predstava je, že ste samostatná, zodpovedná, cieľavedomá osoba.

DanKuchen NITRA, Mostná ulica 18, NITRA.
www.kuchyne-dankuchen.sk
kuchynské a ineriérové štúdio

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3979813  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac