Reagujte bez životopisu

Nastavovač/Operátor CNC strojov

DANITA spol s. r. o.

Miesto práce
Kpt. M. Uhra, Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacodmeny, bonusy, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie a obsluha CNC stroja. Zhotovenie jednoduchých krúžkov. Čítanie výkresovej dokumentácie, znalosť základných technologických postupov.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, navštívte nás osobne v našej prevádzke na ul. Kpt. M. Uhra 57/3 na Myjave (bývalý areál SAM), kde preveríme Vaše zručnosti a znalosti v strojárskej výrobe . Prípadne nás kontaktujte telefonicky na 0907 649 816 alebo elektronicky na [email protected]. Kontaktná osoba Jozef Klimek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručnosť v strojárskej výrobe. Nastavovanie CNC strojov.

DANITA spol s. r. o. je slovenská spoločnosť so sídlom na Myjave podnikajúca v oblasti kovoobrábanie pre automobilový priemysel. Na trhu pôsobí od roku 2004. Finálnymi produktmi sú jednoduché vonkajšie a vnútorné krúžky od priemeru 20 mm a do priemeru 160 mm. Strojový park tvoria CNC obrábacie stroje a viacvretenové automaty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2889421  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac