Simulačný inžinier / inžinierka

Danfoss Power Solutions a.s.

Považská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacV inzercii uvádzame minimálnu ponúkanú mzdu. Finálna dohodnutá mzda môže byť vyššia - v závislosti od relevantných skúseností a zručností konkrétneho kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolvent/ka technického, alebo strojárskeho odboru; máte skúsenosti so simuláciami, alebo  vás bavia simulácie a chcete ďalej rozvíjať a aplikovať svoje znalosti pri vývoji nového výrobku? Máte dlhoročnú prax v inej oblasti a chcete zmeniť kariéru; alebo ste skúsený/á konštruktér/ka a chcete skúsiť simulácie a tvorbu virtuálnych simulačných modelov?

Táto nová pozícia je otvorená pre človeka, ktorý má logické a analytické myslenie a rád by sa podieľal na riešení inžinierskych problémov a výziev pomocou simulácií (CAE – Computer-aided Engineering).

Hlavné zodpovednosti pre danú pozíciu zahŕňajú nasledovné:

  • ​Tvorba virtuálnych modelov hydraulického prevodníka v prostredí ANSYS pomocou FEA a CFD metód.
  • Predikcia životnosti s využitím nástrojov ako napr. FEMFAT
  • Obojstranná spolupráca s medzinárodným riešitelským kolektívom (USA, Dánsko, India a Čína)

  • Jednorazová (ročná) odmena.
  • Systematický globálny Danfoss prístup v pravidelnom ročnom prehodnocovaní platu vzhľadom k dosahovanému výkonu a osobnému prínosu.
  • +2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
  • Odmena pri životných a pracovných jubileách.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Životné poistenie s 12-mesačným krytím.
  • Jedáleň priamo v priestoroch spoločnosti.
  • Firemné podujatia aj pre rodinných príslušníkov ako napr. „Family day“, výlety, prenájom plavárne, klziska, tenisový kurt, poukazy na masáž a do posilňovne.
  • Moderné pracovné prostredie.
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti s medzinárodnými príležitosťami v oblasti kariérneho rastua vzdelávania.
  • Jazykové vzdelávanie.
  • Doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy, Bytče + firemný autobus v rámci PB priamo do práce.

K Vašej žiadosti prosím priložte motivačný list - ideálne v angličtine. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Aplikovaná mechanika, Aplikovaná matematika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát na túto pozíciu má:

  • Vysokoškolské vzdelanie v technickej/strojárskej oblasti
  • Túžbu riešiť technické problémy v spolupráci s riešiteľským tímom
  • Rád mechaniku, fyziku, matematiku, či programovanie, a ich každodenné používanie na riešenie zadaných úloh
  • Chuť učiť sa nové veci a nadšenie podieľať sa na nových vývojových projektoch a patentoch

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4809319  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac