Можливість для людей з України

Simulačný inžinier

Danfoss Power Solutions a.s.

Považská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacV inzercii uvádzame minimálnu ponúkanú mzdu. Finálna dohodnutá mzda môže byť vyššia - v závislosti od relevantných skúseností a zručností konkrétneho kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme človeka, ktorého motivuje pracovať na nových technológiách, ktoré rozvíjajú svet okolo nás v oblasti mobilnej hydrauliky; má technické vzdelanie, logické a analytické uvažovanie v riešení inžinierskych problémov a výziev s pomocou CAE simulácií. Človeka s otvoreným myslením, ktorého baví pracovať a prispievať k rozvoju inovácií, schopného efektívne pracovať v medzinárodnom tíme, so záujmom podieľať sa na vývojových a technologických projektoch a vylepšovaním súčasného portfólia. V neposlednom rade, hľadáme človeka, ktorý chce byť členom globálneho simulačného tímu „Center of Excellence for simulations and noise“ v oblasti pomalobežných orbitálnych hydrostatických motorov, ktorý bude zameraný na podporu vývojových a výskumných projektov divízie „Work Function“ v segmente Danfoss Power Solutions.

Hlavné zodpovednosti pre danú pozíciu zahŕňajú nasledovné:

  • Inžinierska podpora výskumu a vývoja nových ako aj jestvujúcich produktov pomocou analýz počítačovo podporovaného inžinierstva (CAE) v oblasti mechaniky pevných a poddajných telies, analýzy vysoko a nízko cyklovej únavy, ale aj analytickým riešením technických problémov.
  • Podpora návrhu vhodného dizajnu/tvaru, riešenie technického problému a hľadanie koreňovej príčiny.
  • Vykonávanie štrukturálnych simulácii využívaním metódy konečných prvkov, analýzy vysoko a nízko cyklovej únavy s využitím simulačných nástrojov: ANSYS a FEMFAT.
  • Vyvíjanie a overovanie digitálnych prototypov/modelov pre potreby simulovania fyzikálnych javov, hraničných situácií a predpovedanie kľúčových parametrov produktov na úrovni komponentov a zostáv.
  • Komunikácia a spolupráca so zainteresovanými stranami, simulačnými inžiniermi, konštruktérmi, skúšobnými technikmi, materiálovými špecialistami a inými špecialistami za účelom poskytnúť efektívnu podporu pri riešení technických problémov počas vývoja produktov.
  • Hodnotné, efektívne účinkovanie, tvorenie a spolupracovanie v riešiteľskom tíme.
  • Neustále pracovať na zlepšovaní požadovaných zručností.

  • Jednorazová (ročná) odmena.
  • Systematický globálny Danfoss prístup v pravidelnom ročnom prehodnocovaní platu vzhľadom k dosahovanému výkonu a osobnému prínosu.
  • +2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
  • Odmena pri životných a pracovných jubileách.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Životné poistenie s 12-mesačným krytím.
  • Jedáleň priamo v priestoroch spoločnosti.
  • Firemné podujatia aj pre rodinných príslušníkov ako napr. „Family day“, výlety, prenájom plavárne, klziska, tenisový kurt, poukazy na masáž a do posilňovne.
  • Moderné pracovné prostredie.
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti s medzinárodnými príležitosťami v oblasti kariérneho rastua vzdelávania.
  • Jazykové vzdelávanie.
  • Doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy, Bytče + firemný autobus v rámci PB priamo do práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Aplikovaná mechanika, Aplikovaná matematika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Vítaná prax v oblasti simulácií, prípadne v oblasti konštrukcie a návrhu hydraulických motorov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vysokoškolské vzdelanie technického smeru v odbore akým je napr.: Strojárstvo, Aplikovaná mechanika, Aplikovaná matematika.
  • Vítaná je skúsenosť v oblasti aplikovanej mechaniky, simulácií v oblasti štrukturálnej mechaniky, predikcie únavovej životnosti a skúsenosť s CAE simulačnými nástrojmi hlavne v oblasti FEA.
  • Výhodou sú skúsenosti v oblasti: výpočtovej dynamiky prúdenia (CFD); jednorozmerných dynamických simulácií; citlivostných analýz, analýz robustnosti a optimalizácií (RDO) a nástroje ANSYS, optiSLang, Matlab/Simulink, Siemens NX (CAD).
  • Schopnosť a zmysel: učiť a rozvíjať svoje zručnosti; rozmýšľať analyticky v širších súvislostiach; pôsobiť v tíme ako proaktívny spoluhráč s otvorenou mysľou; konať samostatne, zodpovedne

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4801196  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac