Logo Danfoss Power Solutions a.s.

Lean inžinier/ka

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacOd 1800 EUR v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Danfoss Power Solutions a.s. hľadá motivovaného a spoľahlivého Priemyselného Inžiniera / Inžinierku do výrobného závodu v Považskej Bystrice. Tvojou hlavnou úlohou bude optimalizácia a zlepšovanie výrobných procesov, procesov týkajúcich sa systému riadenia a plánovania údržby strojov a zariadení. Hľadáme kolegu, ktorý sa nebojí nových výziev a hľadá nové príležitosti na svoj osobný a profesijný rozvoj. Ak máš rád nové výzvy a hľadáš príležitosť na svoj osobný a profesijný rozvoj, pridaj sa k nám.

Náplň práce a zodpovednosti:
· Optimalizácia a zlepšovanie výrobných procesov, implementácia LEAN nástrojov, nových technológií, systémov a aplikácií pre podporu výroby
· Školenie pracovníkov pri zavádzaní LEAN nástrojov, technológií, systémov a aplikácií pre podporu výroby
· Riadenie projektov zameraných na zlepšovanie procesov z oblasti výroby a údržby, implementácia SW IBM Maximo (riadenie údržby)
· Spracovanie a analýza výrobných dát, tvorba reportov
· Tvorba a aktualizácia layoutov na základe zmien vo výrobe
· Podpora pri návhrhu a implementácii nových investícií
· Zodpovednosť za vypracovanie lokálnych štandardov kvality oblasti manufacture v súlade s IATF

• Jednorazová (ročná) odmena.
• Systematický globálny Danfoss prístup v pravidelnom ročnom prehodnocovaní platu vzhľadom na dosahovaný osobný prínos a výkon.
• +2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
• Odmena pri životných a pracovných jubileách.
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Životné poistenie s 12-mesačným krytím.
• Jedáleň priamo v priestoroch spoločnosti.
• Firemné podujatia aj pre rodinných príslušníkov ako napr. „Family day“, výlety, prenájom plavárne, klziska, tenisový kurt, poukazy na masáž a do posilňovne.
• Moderné pracovné prostredie.
• Práca v medzinárodnej spoločnosti s medzinárodnými príležitosťami v oblasti kariérneho rastu a vzdelávania.
• Jazykové vzdelávanie.
• Doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy, Bytče + firemný autobus v rámci PB priamo do práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselné inžnierstvo, Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

· Vysokoškolské I./II. stupňa technického zamerania (odbor Priemyselné inžinierstvo výhodou)

· Min. 3 roky skúsenosti na obdobnej pozícii

· Skúsenosti s IATF 16949 a LEAN nástrojmi

· Skúsenosti z oblasti údržby výhodou

· Skúsenosti s CAD programom, preferované Autocad, Siemens NX

· Znalosti MS Office, Excel na úrovni pokročilý

· Dobré komunikačné schopnosti

· Analytické a technické myslenie

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4652105  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac