Procesný inžinier / Process Engineer

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Danfoss hľadá motivovaného, spoľahlivého Procesného inžiniera do výrobného závodu v Považskej Bystrici, ktorý bude zodpovedať za technologickú stránku výroby a bude sa podieľať aj na riadení výrobného procesu s vedúcim výrobného strediska.
Naša pobočka na Slovensku patrí do segmentu Power Solutions. Danfoss Power Solutions je svetový poskytovateľ mobilnej hydrauliky pre stavebníctvo, poľnohospodárstvo a ďalšie trhy s mobilnými vozidlami a je súčasťou skupiny Danfoss Group.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie.
• Tvorba a udržiavanie systémových dokumentov - Process flow
diagram, PFMEA, Control plan.
• Definovanie a zabezpečenie nástrojov, prípravkov a meradiel.
• Tvorba CNC programov a ich odlaďovanie na stroji.
• Zabezpečenie analýz meradiel a meracích systémov - MSA
• Optimalizácia výrobných procesov.
• Stanovenie a aktualizácia výkonných noriem.
• Analyzovanie príčin chýb a prestojov vo výrobe.
• Navrhovanie a zavádzanie nápravných opatrení za účelom
zvyšovania kvality a efektivity výrobných procesoch.
• Implementácia inžinierskych zmien do výroby.
• Spolupráca pri výbere nových strojov a zariadení.
• Kvalifikácia nových výrobných procesov a výrobkov do sériovej
výroby.
• Výpomoc pri riadení výrobných pracovníkov na jednotlivé zmeny
• Zabezpečenie pravidelného tréningu pracovníkov a rozširovania ich
zručností
• Monitorovanie produktivity a spracovanie reportov
• Vyhodnocovanie odchýliek, návrh a implementácia nápravných
opatrení.
• Riešenie problémov, implementácia zmien, redukcia nákladov a
eliminácia plytvaní.
• Zabezpečovanie pracovnej disciplíny a bezpečnosti práce na
pracovisku.
• Implementácia a presadzovanie dodržiavania štandardov kvality a
postupov.

Ponúkame vzrušujúcu a náročnú prácu v neformálnom pracovnom prostredí, kde budete mať vysoký vplyv na svoj pracovný deň. Dostanete príležitosť profesionálneho aj osobnostného rozvoja a v závislosti od úrovne vašich skúseností vám prispôsobíme úlohy a ponúkneme vám príležitosť na ďalší rozvoj a širší rozsah zodpovednosti.
Široký a konkurenčný benefitný program, ročný bonus, pripoistenia, kultúrne a športové akcie, plánovanie kariéry, školenia a rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

MS Excel, PowerPoint
AutoCAD
SAP R/3 výhodou
Programovanie v ISO kóde alebo CAM pre SIEMENS SINUMERIK
Skúsenosti s IATF 16949 a nástrojmi 8D, SOPs, PFMEA, Control plan , MIFA (VSM)
Znalosti technologických procesov
Dobré znalosti v oblasti trieskového obrábania
Schopnosť pracovať samostatne
Proaktivita, flexibilita a spoľahlivosť

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4498907  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac