Supervízor Výroby - Majster/ka

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
2 000 EUR/mesiacod 2 000 Eur (v závislosti od skúsenosti uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Danfoss hľadá motivovaného, spoľahlivého Supervízora výroby, ktorý bude súčasťou budovania novej výroby a tímu v závode v Považskej Bystrici.

Spočiatku bude tvojou úlohou podieľať sa na návrhu výrobného procesu, výrobných zariadení, ich kvalifikácia do sériovej výroby, výber a zapracovanie výrobných zamestnancov, ktorých budeš potom viesť a rozvíjať. Máš príležitosť byť pri zrode a nastaviť si výrobu a tím, tak aby sme úspešne pracovali na jej budúcom rozširovaní.

Naša pobočka na Slovensku patrí do segmentu Power Solutions. Danfoss Power Solutions je svetový poskytovateľ mobilnej hydrauliky pre stavebníctvo, poľnohospodárstvo a ďalšie trhy s mobilnými vozidlami a je súčasťou skupiny Danfoss Group.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Plánovanie personálnych kapacít.
• Rozdeľovanie pracovníkov na jednotlivé pracovné miesta a zmeny.
• Zabezpečenie pravidelného tréningu pracovníkov a rozširovania ich zručností.
• Komunikovanie výkonnostných ukazovateľov a cieľov tímu.
• Monitorovanie produktivity a spracovanie reportov.
• Riadenie nákladov v súlade s plánom, vyhodnocovanie odchýliek, návrh a implementácia nápravných opatrení.
• Identifikovanie a riešenie problémov, implementácia zmien, redukcia nákladov a eliminácia plytvaní.
• Spolupráca pri výbere a prijímaní pracovníkov.
• Zabezpečovanie pracovnej disciplíny a bezpečnosti práce na pracovisku.
• Implementácia a presadzovanie dodržiavania štandardov kvality a postupov.

Ponúkame zaujímavú prácu v neformálnom pracovnom prostredí, kde budete mať vysoký vplyv na svoj pracovný deň. Dostanete príležitosť profesionálneho aj osobnostného rozvoja a v závislosti od úrovne vašich skúseností vám prispôsobíme úlohy a ponúkneme vám príležitosť na ďalší rozvoj a širší rozsah zodpovednosti.
Máme pestrý benefitný program, ročný bonus, pripoistenia, kultúrne a športové akcie, školenia a osobnostný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Min. 3 roky skúsenosti s riadením ľudí
MS Excel, PowerPoint
SAP R/3 výhodou
Povedomie o IATF 16949 a nástrojoch 8D, SOPs, PFMEA, Control plan , MIFA (VSM)
Riešenie problémov a orientácia na výsledok
Dobré komunikačné schopnosti
Analytické myslenie
Schopnosť pracovať pod stresom

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4483076  Dátum zverejnenia: 9.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac