Junior/Senior Design Engineer

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Od 1 600 EUR/mesiacOd 1600 EUR brutto - na základe príslušných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú konštruktérku/konštruktéra, ktorá/ktorý sa bude aktívne podieľať na úlohách R&D oddelenia zameraného na hydraulické rozvádzače. Využite svoje znalosti z inžinierskeho štúdia na strojníckej fakulte pri práci v medzinárodnom tíme.

Náplň práce:
• Tvorba a údržba výkresovej a technickej dokumentácie
• Výskum, vývoj a optimalizácia hydraulických rozvádzačov
• Spolupráca s CAE analytikmi pri zadávaní FEM a CFD výpočtov
• Spolupráca so špecialistami zo skúšobne pri testovaní a kvalifikovaní nových produktov
• Komunikácia s dodávateľmi a nákupcami pri zmenových konaniach existujúcich produktov a zavádzaní nových produktov
• Cenová optimalizácia produktov

• Ročná odmena (13. plat), ročné navyšovanie miezd
• 2 dni dovolenky naviac nad rámec Zákonníka práce
• Odmena pri životných a pracovných jubileách
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Životné poistenie s 12-mesačným krytím
• Jedáleň priamo v priestoroch spoločnosti
• Firemné podujatia a výlety, prenájom plavárne, klziska, tenisový kurt, poukazy na masáž a do posilňovne
• Moderné pracovné prostredie
• Práca v medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu
• Jazykové vzdelávanie a iné školenia v rámci pracovnej pozície
• Doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy + firemný autobus v rámci PB priamo do práce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax je vítaná, nie je však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené inžinierske štúdium technického konštruktérskeho smeru.
• Schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku na úrovni stredne pokročilý. Technická angličtina nie je nevyhnutná.
• Skúsenosť s prácou v CAD softvéroch (SIEMENS NX výhodou)
• Kreativita
• Samostatnosť, zodpovednosť a komunikatívnosť

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4220442  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac