Payroll ‎Coordinator/Mzdový účtovník

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Od 1 500 EUR/mesiacOd 1500 Eur v hrubom - závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa Koordinátorom Mzdového Oddelenia vo firme Danfoss a pracujte v kolektíve úžasných ľudí, kde naplno využijete svoj potenciál.
Budete zodpovedná/ý za spracovávanie lokálnej agendy mzdového oddelenia, vrátane archivovania údajov, výpočtu a vyplácania miezd a ďalších úkonov súvisiacich s vyplácaním platov našich zamestnancov. Vašou úlohou bude taktiež poskytovať zamestnancom a ďaľším zainteresovaným stranám informácie ohľadom vyplácania miezd. Miestom výkonu práce sú Zlaté Moravce a Vaším priamym nadriadeným bude Manažér HR tímu na Slovensku.
Počet zamestnancov - 185

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
• riešenie a objasňovanie základných otázok ohľadom procesu vyplácania miezd podľa Danfoss štandardov
• poskytovanie reportov a mzdových informácií manažérom (na požiadanie)
• príjímanie a uvoľňovanie žiadostí v mimoriadnych mzdových situáciách (dovolenky, jedáleň, paušál, prémie)
• príprava a nahrávanie mesačných dát do mzdového systému
• synchronizácia Danfoss databázy s mzdovým systémom
• byť lokálnou kontaktnou osobou pre oblasť GDPR v HR oblasti

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ideálny kandidát disponuje nasledujúcimi zručnosťami:
• Vysokoškolské vzdelanie - bakalársky stupeň (Ekonómia, Administratíva, Účtovníctvo)
• Min. 2 roky v podobnej pozícii
• ovláda programy MS Office: MS Excel, Word, outlook rules
• Výborné komunikačné schopnosti
• Dobrá znalosť angličtiny
• Schopnosť pracovať v tíme
• Motivácia, analytické myslenie, samostatnosť

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4155031  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac