Manufacturing Engineer / Výrobný inžinier

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 650 EUR/mesiacOd 1650 €/mesačne, na základe relevantných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Danfoss Power Solutions, a.s., Považská Bystrica, divízia SVS, hľadá nového člena do svojho kolektívu, ktorý môže uplatniť nadobudnuté vedomosti a skúsenosti v prostredí dynamickej výrobnej firmy, ako člen mladého inovačného tímu Industry 4.0.

Job Responsibilities
Spoločnosť v rámci pracovnej pozície ponúka možnosť stať sa členom pracovnej skupiny a podieľať sa na integrácii systému MES vo výrobe, aktívnu spoluprácu s internými kľúčovými používateľmi a príležitosť podporovať výrobu pri používaní shopfloor aplikácií.

Cieľom spoločnosti je priniesť znalosti novému členovi tímu v oblasti integrácie strojov a zariadení do MES systémov a konfigurácie riadiacich aplikácií prostredníctvom jedinečnej aplikácii GO - Guide online druhej generácie – plnohodnotné školenie v spolupráci s tvorcami aplikácie bude zabezpečené. Pracovná pozícia ponúka priestor na uplatnenie inovatívnych nápadov, navrhovanie a zlepšovanie existujúcich procesov a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechatronics, Computer Science, Electrical Engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Manufacturing execution systems (MES) - Základy
SAP - Základy
SQL - Základy
Siemens Teamcenter - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Manufacturing Technology Development & Maintenance

Počet rokov praxe

1

• Absolvent vysokoškolského štúdia, alebo minimálna prax v odbore automatizácie, riadiacich systémov, mechatroniky, informačných technológií a pod.
• Procesný inžinier (manufacturing engineer) senior v odbore automatizácie, riadiacich systémov, mechatroniky, informačných technológií a pod.
• Základné znalosti elektrotechniky, SQL a programovania – výhodou.
• Znalosti práce so systémom MES alebo SAP výhodou.
• Znalosť SIMATIC STEP 7, TIA Portál – výhodou.
• Vyhláška 508/2009 z. z. (§ 21 - 23) – výhodou.
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2).

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4093869  Dátum zverejnenia: 10.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac