Brigádnik na oddelení technológie - strojárska výroba

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.Možné ďalšie navýšenie mzdy po zaškolení, resp. zapracovaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna účasť na riešení úloh v oblasti technológie v strojárskej výrobe
- spolupráca s technológmi v tíme
- výpomoc pri 5S aktivitách, pri tvorbe SOP a technologickej dokumentácie, pri tvorbe digitálnych inštrukcií
- kreslenie výkresov
- spracovanie analýz
- výpomoc pri testovaní nástrojov
- vyžaduje sa prítomnosť na pracovisku (nie je možná práca z domu)
- práca na dohodu o brigádnickej práci študenta - max. 20 hodín týždenne

Motivačné platové ohodnotenie.
Kantína priamo v priestoroch spoločnosti.
Práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti.
Prístup k moderným technológiám.

• Pre zamestnancov je zabezpečená doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy + firemný autobus v rámci PB priamo do práce.
Bezplatná doprava do zamestnania (Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Študent VŠ so zameraním na výrobné technológie v strojárstve.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Zodpovednosť a spoľahlivosť.
Praktické skúsenosti v danej oblasti nie sú nevyhnutné, na všetko ťa zaškolíme.

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4078365  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.