Referent príjmu tovaru

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
917 - 1 164 EUR/mesiacMzda od 917 € (v závislosti od skúsenosti uchádzača, po zaučení možnosť zvyšovania tarifnej triedy) + variabilná zložka mzdy vo výške 27% + príplatok za poobednú zmenu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Referent príjmu tovaru: Preberanie tovaru od zmluvných prepravcov, príjem materiálu do SAP, skladové presuny, označovanie materiálu. Evidencia obalov, vystavovanie dodacích listov na kooperácie. Komunikácia s centrálnym skladom.
Vytváranie a príprava expedičných dokumentov v SAP a fakturácia.
Práca na 2 zmeny (ranná, poobedná).

Pre zamestnancov je zabezpečená doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom, Prejty, Klobušíc, Ilavy, Bytče, Mikšovej, Podvažia, Šebešťanovej, Považského Podhradia + firemný autobus v rámci PB priamo do práce na všetky zmeny.

Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti Danfoss.

• 2 dni dovolenky naviac a dni voľna pri rôznych príležitostiach,
• ročná odmena, ročné navyšovanie miezd,
• pracovný čas 7,5 hod.,
• kantína priamo v priestoroch spoločnosti, príspevok zamestnanca 1,25 €
• životné poistenie s 12-mesačným krytím,
• príspevok na DDS III. pilier vo výške 3% z vymeriavacieho základu,
• odmena pri životných a pracovných jubileách,
• príspevok na ubytovanie pri vzdialenosti nad 100 km - 72 €/brutto,
• sociálna výpomoc pri dlhodobej PN,
• zľavové poukážky na masáž a do kozmetického salónu,
• príjemné a bezpečné pracovné prostredie,
• firemné podujatia a výlety, prenájom plavárne, klziska, tenisový kurt,
• príplatky, odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce,
• prístup k moderným technológiám,
.... a iný zaujímavý sociálny program.

Pracovný pomer je realizovaný priamo do kmeňového stavu spoločnosti Danfoss Power Solutions a.s.

Vážime si každého jeden prijatý životopis, avšak budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

materiálového toku, logistiky a skladovania

Počet rokov praxe

2

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4062799  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 917 EUR/mesiac