Senior Materiálový Technik

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacOd 1200 Eur Brutto - v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavno úlohou bude samostatné riešenie problematiky metalurgickej kvality polotovarov a dielov z ocelí, liatin a farebných kovov v rozsahu noriem, mat. špecifikácií a metodík na tep. spracovanie metódami optickej mikroskopie, merania mechanických vlastností. Budeš spolupracovať pri návrhoch a realizácii nových skúšobných postupov a metodík. Súčasťou práce je aj vykonávanie pravidelnej prevádzkovej kontroly kalibračného stavu prístrojov a zariadení používaných na vykonávanie materiálových analýz zaradených v kategórii určených meradiel a zároveň vykonávanie kontroly kalibračného stavu meracích zariadení stanovenými kalibračnými mierkami.

Platové podmienky sú od 1200 Eur Brutto v závislosti od skúseností kanidáta. Zároveň ponúkame širokú škálu benefitov ako napríklad ročný bonus za dosiahnuté výsledky, životné poistenie, firemné vzdelávanie (produktové školenia, jazykové kurzy, ...), dni dovolenky nad rámec zákonníka práce, referal bonus pri odporúčaní zamestnanca a množstvo iných benefitov.

Pozícia je náhradou za materskú dovolenku s možnosťou dlhodobej spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
Minimálne 2 roky, prax na obdobnej pozícii
Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
Zmysel pre detail, samostatnosť, systematickosť
Skúsenosť v oblasti tribológie výhodou

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3931607  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac