Účtovník cestovných náhrad

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrolovať a spracovať doklady spojené s pracovnými cestami v stanovených termínoch
• Spolupracovať so všetkými zúčastnenými internými a externými stranami
• Zabezpečiť potrebnú kvalitu, optimalizáciu, harmonizáciu a štandardizáciu procesov s cieľom zvyšovania efektívnosti a znižovania nákladov
• Zaškolovanie a podpora cestovateľom pri zúčtovaní cestovných náhrad

Široký program benefitov - dni dovolenky a voľna nad rámec ZP, ročná odmena, ročné navyšovanie platu, príspevok na DDS, životné poistenie, kultúrne a športové podujatia pre zamestnancov a ich rodiny, vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť účtovnej metodiky a daňových zákonov
• Znalosť SAP výhodou
• Precíznosť a proaktívny prístup k riešeniu problémov
• Ochota učiť sa nové veci a pracovať v medzinárodnom prostredí

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3880321  Dátum zverejnenia: 18.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac