Obchodný zástupca pre Trenčín a Žilinu

DanCzek Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
18.9.2023
1 500 - 2 300 EUR/mesiacv skúšobnej dobe minimálne 1500 EUR/mesiac, po nej až po 2.300€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a facing ponúkaných výrobkov spoločnosťou DanCzek.
Do nášho portfólia patria jednorazové elektronické cigarety, nikotínové vrecúška, dámske cigarety, lacné cigarety, cigarky a ostatné tabakové doplnky.
Práca s tabletom a firemným automobilom.

vernostný príplatok
firemný automobil
firemné teambuildingy v ČR i SK
cestovné náhrady
firemný mobil
príspevok na kultúru či multisport kartu atď

Zasielajte FOTOGRAFIU so životopisom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme človeka, ktorý má schopnosť zaujať už pri čítaní životopisu.
Ak si myslíte, že taký máte, alebo viete zaujímavo a dravo napísať sprievodný text, tak šup sem s ním.

Spoločnosť DanCzek Bratislava, s.r.o. má 24-ročnú históriu na slovenskom trhu. Sme výhradným dovozcom elektronických cigariet, cigariet, cigár, nikotínových vrecúšok a ostatných tabakových doplnkov, ako sú zapaľovače a papieriky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4340800  Dátum zverejnenia: 14.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac