1 000 - 1 800 EUR

Obchodný zástupca pre Bratislavu

DanCzek Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tabakového tovaru a práca so zákazníkmi v pridelenom regióne (Bratislava a blízke okolie), prezentovanie marketingových aktivít, starostlivoť o súčasných zákazníkov, vyhľadávanie nových zákazníkov, vytváranie objednávok v tablete

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 EUR/mesiac, + motivačné odmeny po skúšobnej dobe

vernostný príplatok, firemný automobil, mobil, firemné teambuildingy v ČR i SK, stravné lístky

FOTOGRAFIU so životopisom zasielajte na uvedený e-mail. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.10.2019 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Schopnosť zaujať už pri čítaní životopisu. Ak ju máte, tak sem s Vašim životopisom

Spoločnosť DanCzek Bratislava, s.r.o. má 19-ročnú históriu na slovenskom trhu. Sme výhradným dovozcom cigariet, cigár a ostatných tabakových doplnkov, ako sú zapaľovače a papieriky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Malacká 2716/48
900 31 Stupava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Balogová
Tel.: +421905978684
E-mail: poslať životopis
ID: 2548765   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 EUR/mesiac, + motivačné odmeny po skúšobnej dobe