Německo - výroba uzenin - hledáme pracovníky s nástupem ihned!

DANČ personální servis s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1600-2300 € Brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME PRACOVNÍKY DO NĚMECKA - dlohohodobá spolupráce u významného klienta:

2 PRACOVNÍKY DO VÝROBY UZENIN (PÁRKY, KLOBÁSY, SALÁM) plnění, čištění atd.

DÁLE 2 PRACOVNÍKY NA TEPLOU VÝROBU - PRODUKCE ŠUNKY a PRACOVNÍKY NA BALENÍ MASNÝCH VÝROBKŮ

A 1 PRODAVAČKU MASA A UZENIN.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zabezpečené ubytování, příspěvek 50%, možnost záloh po týdnu, dlouhodobá spolupráce, nabízená mzda prodavač a balení od 10,-€ brutto/ hodina,
plat v pracovníka produkce - od 12,-€/brutto/hodina.
Pravidená mzda, možnost přejetí do kmene, seriozní jednání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Persoální agentura s orientací na německý trh práce v oborech potravinářského průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba masných produktů, uzenin a šunky

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vlastní os. auto a ŘP sk.B výhodou pro dojíždění do práce.

Na pozici prodavč/ka - požadavek - žena - s dobrou komunikací v Nj !!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování personálního leasingu pro české společnosti.Věnujeme se personálnímu leasingu, který je ekonomicky a hlavně flexibilní.
Naším oborem je především nabídka práce v Česku.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3398537  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600-2300 € Brutto