Konzultant a predajca prístrojov do očných ambulancií a očných optík

DANAE VISION s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2024
2 000 - 2 500 EUR/mesiacplatové rozpätie (fixná + variabilná zložka) po zaškolení podľa obchodných výsledkov a úrovne plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozšírenie predaja optických a oftalmologických prístrojov v rámci SR
• Obchodný rozvoj projektu MiYOSMART - terapeutické okuliarové šošovky pre deti
• Osobné návštevy očných optík a očných ambulancií
• Po zaškolení činnosť odborného konzultanta a lektora (webináre)
• Podieľanie sa na príprave a aplikácii obchodnej stratégie a marketingovej podpory
• Cestovanie v rámci celého Slovenska

• Zmysluplná práca v poprednej firme s 30-ročnou tradíciou v odbore očná optika a oftalomológia
• Neustále sa rozvíjajúci zdravotnícko - technický odbor
• Odborný a profesionálny rast, rozvoj obchodných zručností.
• Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón.
• Ohodnotenie zamerané na dosahovanie cieľov.
• Zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku najbližšej rodiny.

Ste technický typ a lákajú Vás medicínske inovácie a obchod? Rád budujete dlhodobé obchodné vzťahy a radi cestujete?
Vhodní uchádzači budú pozvaní na 1. kolo pohovorov online formou. Finalisti sa zúčastnia osobne 2. kola v Žiline.
Firma si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, technika, medicína

Počet rokov praxe

5

• Záujem cestovať po celej SR (aj viacdňové cesty)
• Vzdelanie blízke k medicíne alebo technike
• Ľahké zvládnutie teórie z očnej optiky a oftalmológie
• Strategické obchodnícke myslenie a kreativita
• Výborné komunikačné, prezentačné schopnosti
• Samostatnosť a vysoká pracovná angažovanosť
• Znalosť angličtiny

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Distribútor inovatívnej terapeutickej okuliarovej šošovky MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juraj Ondrčka
E-mail: poslať životopis
ID: 4808727  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac