Manažér klientskeho servisu a expedície (možné ubytovanie)

DANAE VISION s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 29, Žilina
Termín nástupu
december - január 2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiacNástupný plat od 1600 - 1800 eur podľa výsledku pohovoru, vstupného testu a praxe. Po zaškolení postupný rast (vrátane variabilnej zložky) k hornej hranici počas 12 - 24 mes. Tempo rastu mzdy závislé od kvality procesov, spoľahlivosti a efektivity fungovania manažéra a celého oddelenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za chod klientského servisu, expedície a zábrusu okuliarových šošoviek:
● Koordinácia, kontrola a coaching 13 pracovníkov (prevážne ženy)
● Revízia prac. postupov s cieľom efektivizácie a zvyšovania kvality služieb
● Tvorba interných smerníc, dohľad nad ich dodržiavaním
● Práca s informačnými systémami firmy, konfigurácia, iniciovanie a zavádzanie zmien
● Implementácia nových projektov do chodu oddelenia
● Objednávanie spotrebného materiálu
● Komunikácia s domácimi aj zahraničnými dodávateľmi, VIP odberateľmi
● Kooperácia s ostatnými oddeleniami firmy
● Reporting a sprievodné evidencie v programe Excel
● Prac. doba najskôr od 8,00 a 1x týždenne (voliteľný deň) najskôr od 9,30

● Dynamická práca v distribučnej firme s 30 - ročnou tradíciou v optickej branži
● Neustále sa rozvíjajúci zdravotnícko-technický odbor bráni pocitom stagnácie
● Široká náplň práce umožňujúca zaujímavú sebarealizáciu a získanie hodnotných skúseností
● Odborný rast a možnosť kariérneho postupu
● Zabezpečená zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku pracovníka a jeho blízkej rodiny

Ak vyhovujete požadovanému profilu uchádzača, uvítame zaslanie Vášho životopisu.Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na 1. kolo online / tel. pohovorov. Ďalšie 2 kolá budú osobne v Žiline.

Firma si vyhradzuje právo kontaktovať len relevantných uchádzačov. Uistite sa, či spĺňate všetky požiadavky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika + technika + obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie + logistika + obchod

Počet rokov praxe

5

● Vysokoškolské vzdelanie
● Prax v riadení menšieho kolektívu
● Rýchle porozumenie odboru očnej optiky
● Kreativita, systémové a logické myslenie, flexibilita
● Dobré komunikačné schopnosti
● Všeobecný prehľad o procesoch v distribúcii, marketingu a obchode
● Vysoká pracovná angažovanosť, účinná priorizácia úloh

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Na jeseň 2023 sme tiež uviedli revolučnú terapeutickú okuliarovú šošovku MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4700080  Dátum zverejnenia: 7.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac