Operátor/Operátorka zákazkovej výroby očnej optiky

DANAE VISION s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 29, Žilina
Termín nástupu
marec 2021
Od 800 EUR/mesiacpríplatky za nízku chybovosť koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákazková výroba okuliarových šošoviek:
• Opracovanie okuliarových šošoviek na CNC brúsoch
• Farbenie okuliarových šošoviek
• Chemické tvrdenie okuliarových šošoviek
• Úprava šošoviek vákuovým naparovaním
• Zabrusovanie šošoviek do okuliarových rámov
• Medzioperačná kontrola
• Starostlivosť o prístrojové vybavenie
• Fyzicky nenáročná práca
• Vhodné pre manuálne zručných kandidátov

• Kvalitné zaškolenie
• 1 smenná prevádzka
• Dynamická práca v poprednej firme s 26-ročnou tradíciou
• Očná optika - neustále sa rozvíjajúci zdravotnícko-technický odbor
• Najmodernejšie prístrojové vybavenie výroby
• Odborný a profesionálny rast
• Stabilita a perspektíva
• Dobrý kolektív
• Pre pracovníka a príslušníkov jeho najbližšej rodiny zabezpečená komplexná zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku
• 1x ročne rodinný pobyt v rekreačnom stredisku

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu e-mailom.

Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na 1. kolo osobných pohovorov. Finalisti sa zúčastnia 2. kola.

Firma si vyhradzuje právo kontaktovať len relevantných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technika, zdravotníctvo, výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálna zručnosť
• Trpezlivosť
• Dobré technické myslenie
• Zodpovednosť, presnosť a precíznosť

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Distribútor inovatívnej terapeutickej okuliarovej šošovky MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4215194  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac